Ceny nieruchomości: sprzedaż w Grębocice (Dolnośląskie)

Ceny nieruchomości: Grębocice, Dolnośląskie odniosły delikatny spadek w przeciągu ostatnich miesięcy. Odnotowano spadek ceny nieruchomości rynku wtórnego w tym mieście.

226 492 zł
Średnia cena ostatnie 6 miesięcy
1 633,83 zł
Cena/m² ostatnie 6 miesięcy
Średnie ceny m2

Cena za m² w mieście Grębocice spadła w ostatnich 6 miesiącach. W miesiącu Stycznia, średnia cena za m² wyniosła 1 731 zł. W następnych miesiącach cena za m² znacznie zmalała do 1 300 zł. Cena w następujących dwóch miesiącach (Marca, Kwietnia) odniosła znaczną podwyżkę o 126 %. Cena za m² obnizyła się o 87 % w ostatnich dwóch miesiącach w prównaniu do średniej ceny w ostatnich czterech miesiącach. Obliczono to po porównaniu pierwszych czterech miesięcy kiedy cena za m² wahała się między 1 710 zł a 1 481,5 zł w miesiącach Maja i Czerwca.

Średnia cena

W oparciu o cenę w mieście Grębocice (miejscowość), odnotowano znaczny wzrost w przeciągu 6 miesięcy. Średnia cena za Stycznia wynosi 164 935 zł. W przeciągu miesiąca Lutego odnotowano znaczną redukcję ceny do 131 608 zł. W przeciągu dwóch kolejnych miesięcy (Marca, Kwietnia) odnotowano znaczny przyrost o 199% w odniesieniu do dwóch poprzednich miesięcy. W oparciu o analizę pierwszych czterech cen i ostatnich dwóch miesięcy, średnia cena delikatnie wzrosła o 106 % w przeciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Średnie ceny pokoi

Wykres pokazujący średnią cenę dla pokoi pokazuje, że nieruchomości w najniższych cenach są wyposażone w 1 pokój. Ich ceny są o 21 % niższe od średniej ceny wynoszącej 151 918 zł w mieście Grębocice. W oparciu o wartości pokoi, nieruchomości w najniższych cenach są wyposażone w 1 pokój. Ich ceny są korzystniejsze o 21 % od średnich cen wymienionych wyżej.

W odniesieniu do średniej ceny za m², nieruchomości wyposażone w 1 pokój są o 10 % tańsze od średniej ceny !PRECIO2! / m² w mieście Grębocice. Nieruchomości w najkorzystniejszych cenach opartych na pokoi / m² są wyposażone w 1 pokój. Ich ceny są o 10 % niższe od średniej wartości podanej wyżej.

Ceny wg rodzaju nieruchomości

W odniesieniu do średniej ceny nieruchomości w mieście Grębocice możemy zauważyć, że najtańszy typ nieruchomości to Dom w cenie 151 918 zł. Cena jest o 21 % korzystniejsza od średniej ceny sięgającej !PRECIO2!. "Dom" jest w najniższej cenie. Cena ta jest o 21 % korzystniejsza od średniej ceny wymienionej wyżej.

Wg średniej ceny za m² w regionie, najtańszy typ nieruchomości to Dom w cenie 1 238 zł / m². Dom w średniej w cenie 1 238 zł / m² jest najtańszym typem nieruchomości skierowanym do mniej zamożnych miast.

Dane wykresu
Średnia cena czerwca
Średnie ceny m² czerwca
Liczba nieruchomości w Grębocice
Liczba nieruchomości w woj. Dolnośląskie
191 474 zł
1 378 zł
236
655 258
** Dane przedstawione na wykresach jako 0 wynikają z tego, że nie ma wystarczającej próby do uzyskania wiarygodnych danych.
Podobne wyniki w województwie: Dolnośląskie