Ceny nieruchomości: sprzedaż w Lublin (Lubelskie)

Ceny nieruchomości: Lublin, Lubelskie odniosły delikatny wzrost w przeciągu ostatnich miesięcy. Odnotowano wzrost cen nieruchomości rynku wtórnego w tym mieście.

435 683,33 zł
Średnia cena ostatnie 6 miesięcy
6 316,67 zł
Cena/m² ostatnie 6 miesięcy
Średnie ceny m2

Cena za m² w mieście Lublin wzrosła w przeciągu ostatnich 6 miesięcy. W miesiącu Września, średnia cena za m² wyniosła 6 041 zł. W miesiącu Października cena utrzymała się mniej więcej na tym samym poziomie, gdyż wyniosła 6 212 zł za m². W następujących dwóch miesiącach cena za m² ledwo się zmieniła z 6 126,5 zł na 6 294 zł za m². Cena za m² podwyższyła się o 105 % w ostatnich dwóch miesiącach w prównaniu do średniej ceny w ostatnich czterech miesiącach. Obliczono to po porównaniu pierwszych czterech miesięcy kiedy cena za m² wahała się między 6 210,25 zł a 6 529,5 zł w miesiącach Stycznia i Lutego.

Średnia cena

W oparciu o cenę w mieście Lublin (miejscowość), odnotowano wzrost w przeciągu 6 miesięcy. Cena w miesiącu Września wyniosła 412 798 zł, odnosząc wzrost w Października do 455 717 zł. W kolejnych dwóch miesiącach średnia cena utrzymała się mniej więcej na tym samym poziomie w odniesieniu do poprzednich dwóch miesięcy, wahając się między 434 257,5 zł a 437 673,5 zł. W przeciągu dwóch kolejnych miesięcy średnia cena utrzymała się na mniej więcej tym samym poziomie w odniesieniu do poprzednich wartości wahających się między 435 965,5 zł a 435 119 zł w miesiącach Stycznia i Lutego.

Średnie ceny pokoi

Wykres średniej ceny dla pokoi pokazuje, że nieruchomości wyposażone w 1 pokój są najtańsze. Nieruchomości w cenie 399 011 zł są o 40 % korzystniejsze od średniej ceny w mieście Lublin. Nieruchomości o najwyższej średniej cenie mają 4 pokoi. Ich cena jest o 38 % odrobinę wyższa od średniej ceny. Poza tym mamy nieruchomości, w których są 3 pokoi za 416 729 zł.

W odniesieniu do średniej ceny za m², nieruchomości wyposażone w 4 pokoi są najtańsze – ich cena wynosi 6 685 zł / m², ze średnią ceną 6 822 zł / m² w mieście Lublin. Nieruchomości w najwyższych średnich cenach są wyposażone w 1 pokój. Ich ceny są o 17 % wyższe od średniej ceny, a po nich nieruchomości wyposażone w 2 pokoi, w cenie 7 421 zł / m².

Ceny wg rodzaju nieruchomości

Wykres średniej ceny pokazuje, że Mieszkanie jest najkorzystniejszym typem nieruchomości. W tym przypadku cena 399 011 zł jest o 5 % niższa od średniej ceny w mieście Lublin. Działka jest drugim najkorzystniejszym typem nieruchomości. Najdroższy typ nieruchomości to "Dom Wolnostojący" a zaraz po nim "Dom". Jego cena 770 055 zł jest o 125 % wyższa od średniej ceny.

Wg średniej ceny za m², najtańszy typ nieruchomości to Grunt w cenie 303 zł / m², a zaraz po nim Działka w cenie 323 zł / m². Mieszkanie jest typem nieruchomości w najwyższej cenie 7 238 zł / m², a zaraz po nim Lokal w cenie ok. 5 332 zł / m².

Dane wykresu
Średnia cena lutego
Średnie ceny m² lutego
Liczba nieruchomości w Lublin
Liczba nieruchomości w woj. Lubelskie
399 011 zł
6 822 zł
71 158
141 212
** Dane przedstawione na wykresach jako 0 wynikają z tego, że nie ma wystarczającej próby do uzyskania wiarygodnych danych.
Mieszkanie, Lublin Czechów Południowy, Witolda Chodźki, Chodźki Residence, M1 Rynek Pierwotny
 9
Mieszkanie, Lublin Czechów Południowy, Witolda Chodźki, Chodźki Residence, M1 Rynek Pierwotny
Sprawdź
Lublin, Lubelskie - Na Sprzedaż - Mieszkanie - 51 m²
Chodźki residence, m1, sprzedam mieszkanie, lublin czechów południowy, mieszkania, witolda chodźki. Chodźki residence to idealne miejsce dla osób ceniących sobie miejskie...
Mieszkanie, Lublin Czechów Południowy, Witolda Chodźki, Chodźki Residence, M2 Rynek Pierwotny
 9
Mieszkanie, Lublin Czechów Południowy, Witolda Chodźki, Chodźki Residence, M2 Rynek Pierwotny
Sprawdź
Lublin, Lubelskie - Na Sprzedaż - Mieszkanie - 71 m²
Chodźki residence, m2, sprzedam mieszkanie, lublin czechów południowy, mieszkania, witolda chodźki. Chodźki residence to idealne miejsce dla osób ceniących sobie miejskie...
Mieszkanie, Lublin Czechów Południowy, Witolda Chodźki, Chodźki Residence, M3 Rynek Pierwotny
 9
Mieszkanie, Lublin Czechów Południowy, Witolda Chodźki, Chodźki Residence, M3 Rynek Pierwotny
Sprawdź
Lublin, Lubelskie - Na Sprzedaż - Mieszkanie - 94 m²
Chodźki residence, m3, sprzedam mieszkanie, lublin czechów południowy, mieszkania, witolda chodźki. Chodźki residence to idealne miejsce dla osób ceniących sobie miejskie...
Mieszkanie, Lublin Czechów Południowy, Witolda Chodźki, Chodźki Residence, M4 Rynek Pierwotny
 9
Mieszkanie, Lublin Czechów Południowy, Witolda Chodźki, Chodźki Residence, M4 Rynek Pierwotny
Sprawdź
Lublin, Lubelskie - Na Sprzedaż - Mieszkanie - 88 m²
Chodźki residence, m4, sprzedam mieszkanie, lublin czechów południowy, mieszkania, witolda chodźki. Chodźki residence to idealne miejsce dla osób ceniących sobie miejskie...
Mieszkanie, Lublin Czechów Południowy, Witolda Chodźki, Chodźki Residence, M5 Rynek Pierwotny
 9
Mieszkanie, Lublin Czechów Południowy, Witolda Chodźki, Chodźki Residence, M5 Rynek Pierwotny
Sprawdź
Lublin, Lubelskie - Na Sprzedaż - Mieszkanie - 45 m²
Chodźki residence, m5, sprzedam mieszkanie, lublin czechów południowy, mieszkania, witolda chodźki. Chodźki residence to idealne miejsce dla osób ceniących sobie miejskie...