Ceny nieruchomości: sprzedaż w Nasielsk (Mazowieckie)

Ceny nieruchomości: Nasielsk, Mazowieckie odniosły silny wzrost w przeciągu ostatnich miesięcy. Ceny nieruchomości wynku wtórnego odniosły silny wzrost w tym mieście.

350 205 zł
Średnia cena ostatnie 6 miesięcy
1 491,8 zł
Cena/m² ostatnie 6 miesięcy
Średnie ceny m2

Cena za m² w mieście Nasielsk mocno wzrosła w przeciągu ostatnich 6 miesięcy. W miesiącu Marca, średnia cena za m² wyniosła . W następnym miesiącu cena za m² znacznie wzrosła do 1 435 zł. Cena w następujących dwóch miesiącach (Maja, Czerwca) odniosła znaczną podwyżkę o 237 %. Cena za m² podwyższyła się o 109 % w ostatnich dwóch miesiącach w prównaniu do średniej ceny w ostatnich czterech miesiącach. Obliczono to po porównaniu pierwszych czterech miesięcy kiedy cena za m² wahała się między 1 208,5 zł a 1 312,5 zł w miesiącach Lipca i Sierpnia.

Średnia cena

W oparciu o cenę w mieście Nasielsk (miejscowość), odnotowano znaczny wzrost w przeciągu 6 miesięcy. Średnia cena w pierwszym przykładowym miesiącu (Marca) wyniosła . W miesiącu Kwietnia odnotowano znaczny wzrost cen sięgających 243 115 zł. W przeciągu dwóch kolejnych miesięcy (Maja, Czerwca) odnotowano znaczny przyrost o 391% w odniesieniu do dwóch poprzednich miesięcy. W przeciągu dwóch kolejnych miesięcy odnotowano redukcję ceny w odniesieniu do poprzednich miesięcy. Ściślej mówiąc, cena spadła o 93 %, z 298 641 zł do 278 230,5 zł w miesiącach Lipca i Sierpnia.

Średnie ceny pokoi

Wykres pokazujący średnią cenę dla pokoi pokazuje, że nieruchomości w najniższych cenach są wyposażone w 1 pokój. Ich ceny są o 0 % niższe od średniej ceny wynoszącej 272 554 zł w mieście Nasielsk. W oparciu o wartości pokoi, nieruchomości w najniższych cenach są wyposażone w 1 pokój. Ich ceny są korzystniejsze o 0 % od średnich cen wymienionych wyżej.

W odniesieniu do średniej ceny za m², nieruchomości wyposażone w 1 pokój są o 0 % tańsze od średniej ceny !PRECIO2! / m² w mieście Nasielsk. Nieruchomości w najkorzystniejszych cenach opartych na pokoi / m² są wyposażone w 1 pokój. Ich ceny są o 0 % niższe od średniej wartości podanej wyżej.

Ceny wg rodzaju nieruchomości

W odniesieniu do średniej ceny nieruchomości w mieście Nasielsk możemy zauważyć, że najtańszy typ nieruchomości to Działka w cenie 272 554 zł. Cena jest o 0 % korzystniejsza od średniej ceny sięgającej !PRECIO2!. "Działka" jest w najniższej cenie. Cena ta jest o 0 % korzystniejsza od średniej ceny wymienionej wyżej.

Wg średniej ceny za m² w regionie, najtańszy typ nieruchomości to Działka w cenie 1 220 zł / m². Działka w średniej w cenie 1 220 zł / m² jest najtańszym typem nieruchomości skierowanym do mniej zamożnych miast.

Dane wykresu
Średnia cena sierpnia
Średnie ceny m² sierpnia
Liczba nieruchomości w Nasielsk
Liczba nieruchomości w woj. Mazowieckie
272 554 zł
1 220 zł
912
2 605 790
** Dane przedstawione na wykresach jako 0 wynikają z tego, że nie ma wystarczającej próby do uzyskania wiarygodnych danych.