Ceny nieruchomości: sprzedaż w Nasielsk (Mazowieckie)

Ceny nieruchomości: Nasielsk, Mazowieckie odniosły delikatny wzrost w przeciągu ostatnich miesięcy. Odnotowano wzrost cen nieruchomości rynku wtórnego w tym mieście.

283 012,8 zł
Średnia cena ostatnie 6 miesięcy
1 554 zł
Cena/m² ostatnie 6 miesięcy
Średnie ceny m2

Cena za m² w mieście Nasielsk wzrosła w przeciągu ostatnich 6 miesięcy. W miesiącu Grudnia, średnia cena za m² wyniosła 1 208 zł. W następnym miesiącu cena za m² znacznie wzrosła do 1 398 zł. Cena w następujących dwóch miesiącach (Lutego, Marca) wzrosła o 91 % w odniesieniu do poprzednich dwóch miesięcy. Cena za m² podwyższyła się o 113 % w ostatnich dwóch miesiącach w prównaniu do średniej ceny w ostatnich czterech miesiącach. Obliczono to po porównaniu pierwszych czterech miesięcy kiedy cena za m² wahała się między 1 242,5 zł a 1 400 zł w miesiącach Kwietnia i Maja.

Średnia cena

W oparciu o cenę w mieście Nasielsk (miejscowość), odnotowano znaczny wzrost w przeciągu 6 miesięcy. W pierwszym przykładowym miesiącu (Grudnia), średnia cena wyniosła 192 865 zł. W miesiącu Stycznia cena utrzymała się na poziomie 201 068 zł. W przeciągu dwóch kolejnych miesięcy (Lutego, Marca) odnotowano znaczną redukcję średniej ceny o 69% w odniesieniu do poprzednich dwóch miesięcy. W oparciu o analizę pierwszych czterech cen i ostatnich dwóch miesięcy, średnia cena silnie wzrosła o 225 % w przeciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Średnie ceny pokoi

Wykres pokazujący średnią cenę dla pokoi pokazuje, że nieruchomości w najniższych cenach są wyposażone w 1 pokój. Ich ceny są o 0 % niższe od średniej ceny wynoszącej 505 311 zł w mieście Nasielsk. W oparciu o wartości pokoi, nieruchomości w najniższych cenach są wyposażone w 1 pokój. Ich ceny są korzystniejsze o 0 % od średnich cen wymienionych wyżej.

W odniesieniu do średniej ceny za m², nieruchomości wyposażone w 1 pokój są o 0 % tańsze od średniej ceny !PRECIO2! / m² w mieście Nasielsk. Nieruchomości w najkorzystniejszych cenach opartych na pokoi / m² są wyposażone w 1 pokój. Ich ceny są o 0 % niższe od średniej wartości podanej wyżej.

Ceny wg rodzaju nieruchomości

W odniesieniu do średniej ceny nieruchomości w mieście Nasielsk możemy zauważyć, że najtańszy typ nieruchomości to Działka w cenie 505 311 zł. Cena jest o 0 % korzystniejsza od średniej ceny sięgającej !PRECIO2!. "Działka" jest w najniższej cenie. Cena ta jest o 0 % korzystniejsza od średniej ceny wymienionej wyżej.

Wg średniej ceny za m² w regionie, najtańszy typ nieruchomości to Działka w cenie 1 365 zł / m². Działka w średniej w cenie 1 365 zł / m² jest najtańszym typem nieruchomości skierowanym do mniej zamożnych miast.

Dane wykresu
Średnia cena maja
Średnie ceny m² maja
Liczba nieruchomości w Nasielsk
Liczba nieruchomości w woj. Mazowieckie
505 311 zł
1 365 zł
1 128
3 337 814
** Dane przedstawione na wykresach jako 0 wynikają z tego, że nie ma wystarczającej próby do uzyskania wiarygodnych danych.