Ceny nieruchomości: sprzedaż w Piaseczno (Mazowieckie)

Ceny nieruchomości: Piaseczno, Mazowieckie odniosły silny spadek w przeciągu ostatnich miesięcy. Ceny nieruchomości wynku wtórnego odniosły silny spadek w tym mieście.

561 814,2 zł
Średnia cena ostatnie 6 miesięcy
4 258,8 zł
Cena/m² ostatnie 6 miesięcy
Średnie ceny m2

Cena za m² w mieście Piaseczno mocno spadła w przeciągu ostatnich 6 miesięcy. W miesiącu Grudnia, średnia cena za m² wyniosła 4 088 zł. W miesiącu Stycznia cena utrzymała się mniej więcej na tym samym poziomie, gdyż wyniosła 4 254 zł za m². Cena w następujących dwóch miesiącach (Lutego, Marca) obniżyła się znacznie o 56 % w odniesieniu do poprzednich dwóch miesięcy. Odnotowano znaczny wzrost ceny za m² o 128 % w ostatnich dwóch miesiącach w prównaniu do średniej ceny w ostatnich czterech miesiącach. Obliczono to po porównaniu pierwszych czterech miesięcy kiedy cena za m² wahała się między 3 250,5 zł a 4 146 zł w miesiącach Kwietnia i Maja.

Średnia cena

W oparciu o cenę w mieście Piaseczno (miejscowość), odnotowano obniżenie cen w ostatnich 6 miesiącach. W pierwszym przykładowym miesiącu (Grudnia), średnia cena wyniosła 515 837 zł. W miesiącu Stycznia cena utrzymała się na poziomie 529 572 zł. W przeciągu dwóch kolejnych miesięcy (Lutego, Marca) odnotowano znaczną redukcję średniej ceny o 54% w odniesieniu do poprzednich dwóch miesięcy. W oparciu o analizę pierwszych czterech cen i ostatnich dwóch miesięcy, średnia cena silnie wzrosła o 148 % w przeciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Średnie ceny pokoi

Wykres pokazujący średnią cenę dla pokoi pokazuje, że nieruchomości w najniższych cenach są wyposażone w 1 pokój. Ich ceny są o 0 % niższe od średniej ceny wynoszącej 613 721 zł w mieście Piaseczno. W oparciu o wartości pokoi, nieruchomości w najniższych cenach są wyposażone w 1 pokój. Ich ceny są korzystniejsze o 0 % od średnich cen wymienionych wyżej.

W odniesieniu do średniej ceny za m², nieruchomości wyposażone w 1 pokój są o 0 % tańsze od średniej ceny !PRECIO2! / m² w mieście Piaseczno. Nieruchomości w najkorzystniejszych cenach opartych na pokoi / m² są wyposażone w 1 pokój. Ich ceny są o 0 % niższe od średniej wartości podanej wyżej.

Ceny wg rodzaju nieruchomości

W odniesieniu do średniej ceny nieruchomości w mieście Piaseczno możemy zauważyć, że najtańszy typ nieruchomości to Mieszkanie w cenie 613 721 zł. Cena jest o 0 % korzystniejsza od średniej ceny sięgającej !PRECIO2!. "Mieszkanie" jest w najniższej cenie. Cena ta jest o 0 % korzystniejsza od średniej ceny wymienionej wyżej.

Wg średniej ceny za m² w regionie, najtańszy typ nieruchomości to Mieszkanie w cenie 4 544 zł / m². Mieszkanie w średniej w cenie 4 544 zł / m² jest najtańszym typem nieruchomości skierowanym do mniej zamożnych miast.

Dane wykresu
Średnia cena maja
Średnie ceny m² maja
Liczba nieruchomości w Piaseczno
Liczba nieruchomości w woj. Mazowieckie
613 721 zł
4 544 zł
103 850
3 337 814
** Dane przedstawione na wykresach jako 0 wynikają z tego, że nie ma wystarczającej próby do uzyskania wiarygodnych danych.