Ceny nieruchomości: sprzedaż w Piaseczno (Mazowieckie)

Ceny nieruchomości: Piaseczno, Mazowieckie odniosły silny spadek w przeciągu ostatnich miesięcy. Ceny nieruchomości wynku wtórnego odniosły silny spadek w tym mieście.

613 369,6 zł
Średnia cena ostatnie 6 miesięcy
4 442 zł
Cena/m² ostatnie 6 miesięcy
Średnie ceny m2

Cena za m² w mieście Piaseczno mocno spadła w przeciągu ostatnich 6 miesięcy. W miesiącu Lutego, średnia cena za m² wyniosła 4 660 zł. W następnych miesiącach cena za m² znacznie zmalała do . Cena w następujących dwóch miesiącach (Kwietnia, Maja) odniosła znaczną podwyżkę o 178 %. Odnotowano znaczny wzrost ceny za m² o 143 % w ostatnich dwóch miesiącach w prównaniu do średniej ceny w ostatnich czterech miesiącach. Obliczono to po porównaniu pierwszych czterech miesięcy kiedy cena za m² wahała się między 3 238 zł a 4 629 zł w miesiącach Czerwca i Lipca.

Średnia cena

W oparciu o cenę w mieście Piaseczno (miejscowość), odnotowano obniżenie cen w ostatnich 6 miesiącach. Średnia cena za Lutego wynosi 568 403 zł. W przeciągu miesiąca Marca odnotowano znaczną redukcję ceny do . W przeciągu dwóch kolejnych miesięcy (Kwietnia, Maja) odnotowano znaczny przyrost o 210% w odniesieniu do dwóch poprzednich miesięcy. W oparciu o analizę pierwszych czterech cen i ostatnich dwóch miesięcy, średnia cena silnie wzrosła o 148 % w przeciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Średnie ceny pokoi

Wykres pokazujący średnią cenę dla pokoi pokazuje, że nieruchomości w najniższych cenach są wyposażone w 1 pokój. Ich ceny są o 0 % niższe od średniej ceny wynoszącej 663 068 zł w mieście Piaseczno. W oparciu o wartości pokoi, nieruchomości w najniższych cenach są wyposażone w 1 pokój. Ich ceny są korzystniejsze o 0 % od średnich cen wymienionych wyżej.

W odniesieniu do średniej ceny za m², nieruchomości wyposażone w 1 pokój są o 0 % tańsze od średniej ceny !PRECIO2! / m² w mieście Piaseczno. Nieruchomości w najkorzystniejszych cenach opartych na pokoi / m² są wyposażone w 1 pokój. Ich ceny są o 0 % niższe od średniej wartości podanej wyżej.

Ceny wg rodzaju nieruchomości

W odniesieniu do średniej ceny nieruchomości w mieście Piaseczno możemy zauważyć, że najtańszy typ nieruchomości to Mieszkanie w cenie 663 068 zł. Cena jest o 0 % korzystniejsza od średniej ceny sięgającej !PRECIO2!. "Mieszkanie" jest w najniższej cenie. Cena ta jest o 0 % korzystniejsza od średniej ceny wymienionej wyżej.

Wg średniej ceny za m² w regionie, najtańszy typ nieruchomości to Mieszkanie w cenie 4 702 zł / m². Mieszkanie w średniej w cenie 4 702 zł / m² jest najtańszym typem nieruchomości skierowanym do mniej zamożnych miast.

Dane wykresu
Średnia cena lipca
Średnie ceny m² lipca
Liczba nieruchomości w Piaseczno
Liczba nieruchomości w woj. Mazowieckie
663 068 zł
4 702 zł
82 510
2 716 642
** Dane przedstawione na wykresach jako 0 wynikają z tego, że nie ma wystarczającej próby do uzyskania wiarygodnych danych.