Ceny nieruchomości: sprzedaż w Zawidów (Dolnośląskie)

Ceny nieruchomości: Zawidów, Dolnośląskie odniosły silny wzrost w przeciągu ostatnich miesięcy. Ceny nieruchomości wynku wtórnego odniosły silny wzrost w tym mieście.

173 734,67 zł
Średnia cena ostatnie 6 miesięcy
2 076,33 zł
Cena/m² ostatnie 6 miesięcy
Średnie ceny m2

Cena za m² w mieście Zawidów mocno wzrosła w przeciągu ostatnich 6 miesięcy. W miesiącu Czerwca, średnia cena za m² wyniosła 600 zł. W następnym miesiącu cena za m² znacznie wzrosła do 1 556 zł. Cena w następujących dwóch miesiącach (Sierpnia, Września) odniosła znaczną podwyżkę o 246 %. Odnotowano znaczny wzrost ceny za m² o 134 % w ostatnich dwóch miesiącach w prównaniu do średniej ceny w ostatnich czterech miesiącach. Obliczono to po porównaniu pierwszych czterech miesięcy kiedy cena za m² wahała się między 1 862,25 zł a 2 504,5 zł w miesiącach Października i Listopada.

Średnia cena

W oparciu o cenę w mieście Zawidów (miejscowość), odnotowano obniżenie cen w ostatnich 6 miesiącach. Średnia cena za Czerwca wynosi 196 750 zł. W przeciągu miesiąca Lipca odnotowano znaczną redukcję ceny do 122 667 zł. W przeciągu dwóch kolejnych miesięcy (Sierpnia, Września) średnia cena spadła o 94% w odniesieniu do poprzednich dwóch miesięcy. W oparciu o analizę pierwszych czterech cen i ostatnich dwóch miesięcy, średnia cena silnie wzrosła o 136 % w przeciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Średnie ceny pokoi

Wykres pokazujący średnią cenę dla pokoi pokazuje, że nieruchomości w najniższych cenach są wyposażone w 1 pokój. Ich ceny są o 9 % niższe od średniej ceny wynoszącej 205 173 zł w mieście Zawidów. W oparciu o wartości pokoi, nieruchomości w najniższych cenach są wyposażone w 1 pokój. Ich ceny są korzystniejsze o 9 % od średnich cen wymienionych wyżej.

W odniesieniu do średniej ceny za m², nieruchomości wyposażone w 1 pokój są o 3 % tańsze od średniej ceny !PRECIO2! / m² w mieście Zawidów. Nieruchomości w najkorzystniejszych cenach opartych na pokoi / m² są wyposażone w 1 pokój. Ich ceny są o 3 % niższe od średniej wartości podanej wyżej.

Ceny wg rodzaju nieruchomości

W odniesieniu do średniej ceny nieruchomości w mieście Zawidów możemy zauważyć, że najtańszy typ nieruchomości to Mieszkanie w cenie 205 173 zł. Cena jest o 9 % korzystniejsza od średniej ceny sięgającej !PRECIO2!. "Mieszkanie" jest w najniższej cenie. Cena ta jest o 9 % korzystniejsza od średniej ceny wymienionej wyżej.

Wg średniej ceny za m² w regionie, najtańszy typ nieruchomości to Mieszkanie w cenie 2 115 zł / m². Mieszkanie w średniej w cenie 2 115 zł / m² jest najtańszym typem nieruchomości skierowanym do mniej zamożnych miast.

Dane wykresu
Średnia cena listopada
Średnie ceny m² listopada
Liczba nieruchomości w Zawidów
Liczba nieruchomości w woj. Dolnośląskie
226 500 zł
2 189 zł
100
677 812
** Dane przedstawione na wykresach jako 0 wynikają z tego, że nie ma wystarczającej próby do uzyskania wiarygodnych danych.