Ceny nieruchomości: wynajem w Łasin (Kujawsko-pomorskie)

Ceny wynajmu nieruchomości: Łasin, Kujawsko-pomorskie znacznie wzrosły w przeciągu ostatnich miesięcy. Odnotowano silny wzrost cen nieruchomości na wynajem w tym mieście.

2 019,8 zł
Średnia cena ostatnie 6 miesięcy
9 zł
Cena/m² ostatnie 6 miesięcy
Średnie ceny m2

Cena za m² w mieście Łasin podniosła się znacznie w przeciągu ostatnich 6 miesięcy. W miesiącu Sierpnia, średnia cena za m² wyniosła 3 zł. W miesiącu Września cena prawie wcale się nie zmieniła , gdyż wyniosła 3 zł za m². Cena w następujących dwóch miesiącach (Października, Listopada) spadła znacznie o 50 % w odniesieniu do poprzednich dwóch miesięcy. Cena za m² obniżyła się o 800 % w ostatnich dwóch miesiącach w porównaniu do średniej ceny w poprzednich 4 miesiącach. Wartość otrzymano po porównaniu pierwszych 4 miesięcy, podczas których cena za m² wahała się między 2,25 zł a 18 zł w miesiącach Grudnia i Stycznia.

Średnia cena

W odniesieniu do ceny w mieście Łasin (miejscowość), odnotowano znaczny spadek w przeciągu 6 miesięcy. W pierwszym przykładowym miesiącu (Sierpnia), średnia cena wyniosła 2 835 zł. W miesiącu Września cena utrzymała się na poziomie 2 835 zł. W przeciągu dwóch kolejnych miesięcy (Października, Listopada) odnotowano znaczny spadek średniej ceny o 50% w odniesieniu do poprzednich dwóch miesięcy. W przeciągu dwóch kolejnych miesięcy odnotowano znaczny spadek ceny w odniesieniu do poprzednich 4 miesięcy. Ściślej mówiąc, cena spadła z 2 126,25 zł do 797 zł, co daje 37 % spadek.

Średnie ceny pokoi

Wykres pokazujący średnią cenę dla pokoi pokazuje, że nieruchomości w najkorzystniejszych cenach są wyposażone w 1 pokój. Ich ceny są o 1 % korzystniejsze od średniej ceny wynoszącej 789 zł w mieście Łasin. W oparciu o wartości pokoi, nieruchomości w najkorzystniejszych cenach są wyposażone w 1 pokój. Ich ceny są korzystniejsze o 1 % od średnich cen wymienionych wyżej.

W odniesieniu do średniej ceny za m², nieruchomości wyposażone w 1 pokój są o 44 % korzystniejsze od średniej ceny !PRECIO2! / m² w mieście Łasin. Nieruchomości w najkorzystniejszych cenach w odniesieniu do pokoi / m² są wyposażone w 1 pokój. Ich ceny są o 44 % korzystniejsze od średniej wartości podanej wyżej.

Ceny wg rodzaju nieruchomości

W odniesieniu do średniej ceny nieruchomości w mieście Łasin można zauważyć, że najkorzystniejszy rodzaj nieruchomości to Mieszkanie w wysokości 789 zł. Cena jest o 1 % niższa od średniej ceny nieruchomości. "Mieszkanie" jest w najkorzystniejszej cenie. Cena ta jest o 1 % korzystniejsza od średniej ceny wymienionej wyżej.

Wg średniej ceny za m² w regionie, najkorzystniejszy typ nieruchomości to Mieszkanie w cenie 10 zł / m². Mieszkanie w średniej w cenie 10 zł / m² jest najkorzystniejszym typem nieruchomości skierowanym do mniej zamożnych miast.

Dane wykresu
Średnia cena stycznia
Średnie ceny m² stycznia
Liczba nieruchomości w Łasin
Liczba nieruchomości w woj. Kujawsko-pomorskie
797 zł
18 zł
4
48 618
** Dane przedstawione na wykresach jako 0 wynikają z tego, że nie ma wystarczającej próby do uzyskania wiarygodnych danych.