Ceny nieruchomości: wynajem w Barcin (Kujawsko-pomorskie)

Ceny wynajmu nieruchomości: Barcin, Kujawsko-pomorskie znacznie spadły w przeciągu ostatnich miesięcy. Odnotowano silny spadek cen nieruchomości na wynajem w tym mieście.

5 570,33 zł
Średnia cena ostatnie 6 miesięcy
9,83 zł
Cena/m² ostatnie 6 miesięcy
Średnie ceny m2

Cena za m² w mieście Barcin odniosła mocny spadek w przeciągu ostatnich 6 miesięcy. W miesiącu Maja, średnia cena za m² wyniosła 12 zł. W następnych miesiącach cena za m² spadła do 11 zł. Cena w następujących dwóch miesiącach (Lipca, Sierpnia) spadła o 87 % w odniesieniu do poprzednich dwóch miesięcy. Odnotowano znaczny spadek ceny za m² o 74 % w ostatnich dwóch miesiącach w prównaniu do średniej ceny w ostatnich czterech miesiącach. Obliczono to po porównaniu pierwszych czterech miesięcy kiedy cena za m² wahała się między 10,75 zł a 8 zł w miesiącach Września i Października.

Średnia cena

W odniesieniu do ceny w mieście Barcin (miejscowość), odnotowano znaczny wzrost w przeciągu 6 miesięcy. Średnia cena w pierwszym przykładowym miesiącu (Maja) wyniosła 1 292 zł. W miesiącu Czerwca odnotowano znaczny wzrost cen sięgających 7 419 zł. W przeciągu dwóch kolejnych miesięcy (Lipca, Sierpnia) odnotowano znaczny wzrost o 180% w odniesieniu do dwóch poprzednich miesięcy. W przeciągu dwóch kolejnych miesięcy odnotowano znaczny spadek ceny w odniesieniu do poprzednich 4 miesięcy. Ściślej mówiąc, cena spadła z 6 094,75 zł do 4 521,5 zł, co daje 74 % spadek.

Średnie ceny pokoi

Wykres pokazujący średnią cenę dla pokoi pokazuje, że najdroższe nieruchomości są wyposażone w 1 pokój. Ich ceny są o 148 % wyższe od średniej ceny wynoszącej 7 770 zł w mieście Barcin. W oparciu o wartości pokoi, najdroższe nieruchomości są wyposażone w 1 pokój. Ich ceny są wyższe o 148 % od średnich cen wymienionych wyżej.

W odniesieniu do średniej ceny za m², nieruchomości wyposażone w 1 pokój są o 75 % korzystniejsze od średniej ceny !PRECIO2! / m² w mieście Barcin. Nieruchomości w najkorzystniejszych cenach w odniesieniu do pokoi / m² są wyposażone w 1 pokój. Ich ceny są o 75 % korzystniejsze od średniej wartości podanej wyżej.

Ceny wg rodzaju nieruchomości

W odniesieniu do średniej ceny nieruchomości w mieście Barcin możemy zauważyć, że najdroższy rodzaj nieruchomości to Działka w wysokości 7 770 zł. Cena jest o 148 % wyższa od średniej ceny nieruchomości. "Działka" jest w najwyższej cenie. Cena ta jest o 148 % korzystniejsza od średniej ceny wymienionej wyżej.

Wg średniej ceny za m² w regionie, najkorzystniejszy typ nieruchomości to Działka w cenie 2 zł / m². Działka w średniej w cenie 2 zł / m² jest najkorzystniejszym typem nieruchomości skierowanym do mniej zamożnych miast.

Dane wykresu
Średnia cena października
Średnie ceny m² października
Liczba nieruchomości w Barcin
Liczba nieruchomości w woj. Kujawsko-pomorskie
3 130 zł
8 zł
24
49 448
** Dane przedstawione na wykresach jako 0 wynikają z tego, że nie ma wystarczającej próby do uzyskania wiarygodnych danych.
Podobne wyniki w: Barcin