Ceny nieruchomości: wynajem w Barcin (Kujawsko-pomorskie)

Ceny wynajmu nieruchomości: Barcin, Kujawsko-pomorskie obniżyły się nieznacznie w przeciągu ostatnich miesięcy. Odnotowano spadek ceny nieruchomości na wynajem w tym mieście.

5 568,67 zł
Średnia cena ostatnie 6 miesięcy
9,5 zł
Cena/m² ostatnie 6 miesięcy
Średnie ceny m2

Cena za m² w mieście Barcin spadła w przeciągu ostatnich 6 miesięcy. W miesiącu Lipca, średnia cena za m² wyniosła 10 zł. W miesiącu Sierpnia cena prawie wcale się nie zmieniła , gdyż wyniosła 10 zł za m². Cena w następujących dwóch miesiącach (Września, Października) spadła znacznie o 80 % w odniesieniu do poprzednich dwóch miesięcy. Cena za m² obniżyła się o 117 % w ostatnich dwóch miesiącach w porównaniu do średniej ceny w poprzednich 4 miesiącach. Wartość otrzymano po porównaniu pierwszych 4 miesięcy, podczas których cena za m² wahała się między 9 zł a 10,5 zł w miesiącach Listopada i Grudnia.

Średnia cena

W odniesieniu do ceny w mieście Barcin (miejscowość), odnotowano znaczny spadek w przeciągu 6 miesięcy. W pierwszym przykładowym miesiącu (Lipca), średnia cena wyniosła 7 834 zł. W miesiącu Sierpnia cena utrzymała się na poziomie 7 834 zł. W przeciągu dwóch kolejnych miesięcy (Września, Października) odnotowano znaczny spadek średniej ceny o 58% w odniesieniu do poprzednich dwóch miesięcy. W przeciągu dwóch kolejnych miesięcy odnotowano znaczny spadek ceny w odniesieniu do poprzednich 4 miesięcy. Ściślej mówiąc, cena spadła z 6 177,75 zł do 4 350,5 zł, co daje 70 % spadek.

Średnie ceny pokoi

Wykres pokazujący średnią cenę dla pokoi pokazuje, że najdroższe nieruchomości są wyposażone w 1 pokój. Ich ceny są o 5 % wyższe od średniej ceny wynoszącej 7 754 zł w mieście Barcin. W oparciu o wartości pokoi, najdroższe nieruchomości są wyposażone w 1 pokój. Ich ceny są wyższe o 5 % od średnich cen wymienionych wyżej.

Ceny wg rodzaju nieruchomości

Wg średniej ceny za typ nieruchomości w mieście Barcin, w cenie 7 754 zł jest 5 % droższe od średniej ceny (7 411 zł) w tym mieście.

Dane wykresu
Średnia cena grudnia
Średnie ceny m² grudnia
Liczba nieruchomości w Barcin
Liczba nieruchomości w woj. Kujawsko-pomorskie
7 411 zł
10 zł
22
50 716
** Dane przedstawione na wykresach jako 0 wynikają z tego, że nie ma wystarczającej próby do uzyskania wiarygodnych danych.
Podobne wyniki w: Barcin