Ceny nieruchomości: wynajem w Barcin (Kujawsko-pomorskie)

Ceny wynajmu nieruchomości: Barcin, Kujawsko-pomorskie znacznie wzrosły w przeciągu ostatnich miesięcy. Odnotowano silny wzrost cen nieruchomości na wynajem w tym mieście.

3 386,5 zł
Średnia cena ostatnie 6 miesięcy
19,75 zł
Cena/m² ostatnie 6 miesięcy
Średnie ceny m2

Cena za m² w mieście Barcin podniosła się znacznie w przeciągu ostatnich 6 miesięcy. W miesiącu Stycznia, średnia cena za m² wyniosła 9 zł. W miesiącu Lutego cena prawie wcale się nie zmieniła , gdyż wyniosła 9 zł za m². Cena w następujących dwóch miesiącach (Marca, Kwietnia) odniosła znaczny wzrost o 222 %. Cena za m² obniżyła się o 209 % w ostatnich dwóch miesiącach w porównaniu do średniej ceny w poprzednich 4 miesiącach. Wartość otrzymano po porównaniu pierwszych 4 miesięcy, podczas których cena za m² wahała się między 14,5 zł a 30,25 zł w miesiącach Maja i Czerwca.

Średnia cena

W odniesieniu do ceny w mieście Barcin (miejscowość), odnotowano znaczny spadek w przeciągu 6 miesięcy. W pierwszym przykładowym miesiącu (Stycznia), średnia cena wyniosła 7 826 zł. W miesiącu Lutego cena utrzymała się na poziomie 7 826 zł. W przeciągu dwóch kolejnych miesięcy (Marca, Kwietnia) odnotowano znaczny spadek średniej ceny o 13% w odniesieniu do poprzednich dwóch miesięcy. W przeciągu dwóch kolejnych miesięcy odnotowano znaczny spadek ceny w odniesieniu do poprzednich 4 miesięcy. Ściślej mówiąc, cena spadła z 4 423 zł do 1 313,5 zł, co daje 30 % spadek.

Średnie ceny pokoi

Wykres pokazujący średnią cenę dla pokoi pokazuje, że najdroższe nieruchomości są wyposażone w 1 pokój. Ich ceny są o 354 % wyższe od średniej ceny wynoszącej 7 706 zł w mieście Barcin. W oparciu o wartości pokoi, najdroższe nieruchomości są wyposażone w 1 pokój. Ich ceny są wyższe o 354 % od średnich cen wymienionych wyżej.

Ceny wg rodzaju nieruchomości

Wg średniej ceny za typ nieruchomości w mieście Barcin, w cenie 7 706 zł jest 354 % droższe od średniej ceny (1 698 zł) w tym mieście.

Dane wykresu
Średnia cena czerwca
Średnie ceny m² czerwca
Liczba nieruchomości w Barcin
Liczba nieruchomości w woj. Kujawsko-pomorskie
1 698 zł
42,65 zł
58
47 380
** Dane przedstawione na wykresach jako 0 wynikają z tego, że nie ma wystarczającej próby do uzyskania wiarygodnych danych.
Podobne wyniki w województwie: Kujawsko-pomorskie