Ceny nieruchomości: wynajem w Biesiekierz (Zachodniopomorskie)

Ceny wynajmu nieruchomości: Biesiekierz, Zachodniopomorskie znacznie spadły w przeciągu ostatnich miesięcy. Odnotowano silny spadek cen nieruchomości na wynajem w tym mieście.

9 068,83 zł
Średnia cena ostatnie 6 miesięcy
14,22 zł
Cena/m² ostatnie 6 miesięcy
Średnie ceny m2

Cena za m² w mieście Biesiekierz odniosła mocny spadek w przeciągu ostatnich 6 miesięcy. W miesiącu Grudnia, średnia cena za m² wyniosła 21 zł. W następnych miesiącach cena za m² znacznie spadła do 1 zł. Cena w następujących dwóch miesiącach (Lutego, Marca) odniosła znaczny wzrost o 179 %. Odnotowano znaczny spadek ceny za m² o 78 % w ostatnich dwóch miesiącach w prównaniu do średniej ceny w ostatnich czterech miesiącach. Obliczono to po porównaniu pierwszych czterech miesięcy kiedy cena za m² wahała się między 15,33 zł a 12 zł w miesiącach Kwietnia i Maja.

Średnia cena

W odniesieniu do ceny w mieście Biesiekierz (miejscowość), odnotowano znaczny spadek w przeciągu 6 miesięcy. Średnia cena za Grudnia wynosi 17 849 zł. W przeciągu miesiąca Stycznia odnotowano znaczny spadek ceny do 2 856 zł. W przeciągu dwóch kolejnych miesięcy (Lutego, Marca) odnotowano znaczny wzrost o 136% w odniesieniu do dwóch poprzednich miesięcy. W przeciągu dwóch kolejnych miesięcy odnotowano znaczny spadek ceny w odniesieniu do poprzednich 4 miesięcy. Ściślej mówiąc, cena spadła z 12 213,75 zł do 2 779 zł, co daje 23 % spadek.

Średnie ceny pokoi

Wykres średniej ceny dla pokoi pokazuje, że nieruchomości w najkorzystniejszych cenach są wyposażone w 2 pokoi. Ich ceny są o 3 % korzystniejsze od średniej ceny wynoszącej 2 779 zł w mieście Biesiekierz. Nieruchomości o najniższej średniej cenie mają 1 pokój. Ich cena jest o 3 % korzystniejsza od średniej ceny. Poza tym mamy nieruchomości, w których są 2 pokoi za 2 694 zł.

Ceny wg rodzaju nieruchomości

Wg średniej ceny za typ nieruchomości w mieście Biesiekierz, w cenie 2 694 zł jest 3 % tańsze od średniej ceny (2 779 zł) w tym mieście.

Dane wykresu
Średnia cena maja
Średnie ceny m² maja
Liczba nieruchomości w Biesiekierz
Liczba nieruchomości w woj. Zachodniopomorskie
2 779 zł
12 zł
18
52 782
** Dane przedstawione na wykresach jako 0 wynikają z tego, że nie ma wystarczającej próby do uzyskania wiarygodnych danych.