Ceny nieruchomości: wynajem w Bobolice (Zachodniopomorskie)

Ceny wynajmu nieruchomości: Bobolice, Zachodniopomorskie znacznie spadły w przeciągu ostatnich miesięcy. Odnotowano silny spadek cen nieruchomości na wynajem w tym mieście.

4 943,67 zł
Średnia cena ostatnie 6 miesięcy
21 zł
Cena/m² ostatnie 6 miesięcy
Średnie ceny m2

Cena za m² w mieście Bobolice odniosła mocny spadek w przeciągu ostatnich 6 miesięcy. W miesiącu Listopada, średnia cena za m² wyniosła 27 zł. W następnych miesiącach cena za m² znacznie spadła do 14 zł. Cena w następujących dwóch miesiącach (Stycznia, Lutego) spadła znacznie o 83 % w odniesieniu do poprzednich dwóch miesięcy. Cena za m² obniżyła się o 136 % w ostatnich dwóch miesiącach w porównaniu do średniej ceny w poprzednich 4 miesiącach. Wartość otrzymano po porównaniu pierwszych 4 miesięcy, podczas których cena za m² wahała się między 18,75 zł a 25,5 zł w miesiącach Marca i Kwietnia.

Średnia cena

W odniesieniu do ceny w mieście Bobolice (miejscowość), odnotowano znaczny spadek w przeciągu 6 miesięcy. Średnia cena za Listopada wynosi 6 113 zł. W przeciągu miesiąca Grudnia odnotowano znaczny spadek ceny do 2 447 zł. W przeciągu dwóch kolejnych miesięcy (Stycznia, Lutego) odnotowano średni wzrost między 4 280 zł a 4 666,5 zł. W oparciu o analizę pierwszych czterech cen i ostatnich dwóch miesięcy, średnia cena znacznie wzrosła o 132 % w przeciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Średnie ceny pokoi

Wykres średniej ceny dla pokoi pokazuje, że nieruchomości w najkorzystniejszych cenach są wyposażone w 4 pokoi. Ich ceny są o 62 % korzystniejsze od średniej ceny wynoszącej 6 106 zł w mieście Bobolice. Nieruchomości o najniższej średniej cenie mają 1 pokój. Ich cena jest o 3 % korzystniejsza od średniej ceny. Poza tym mamy nieruchomości, w których są 2 pokoi za 2 345 zł.

Ceny wg rodzaju nieruchomości

Wg średniej ceny za typ nieruchomości w mieście Bobolice, w cenie 2 300 zł jest 62 % tańsze od średniej ceny (6 106 zł) w tym mieście.

Dane wykresu
Średnia cena kwietnia
Średnie ceny m² kwietnia
Liczba nieruchomości w Bobolice
Liczba nieruchomości w woj. Zachodniopomorskie
6 106 zł
26 zł
0
52 050
** Dane przedstawione na wykresach jako 0 wynikają z tego, że nie ma wystarczającej próby do uzyskania wiarygodnych danych.