Ceny nieruchomości: wynajem w Bobrowo (Kujawsko-pomorskie)

Ceny wynajmu nieruchomości: Bobrowo, Kujawsko-pomorskie znacznie spadły w przeciągu ostatnich miesięcy. Odnotowano silny spadek cen nieruchomości na wynajem w tym mieście.

2 985 zł
Średnia cena ostatnie 6 miesięcy
6 zł
Cena/m² ostatnie 6 miesięcy
Średnie ceny m2

Cena za m² w mieście Bobrowo odniosła mocny spadek w przeciągu ostatnich 6 miesięcy. W miesiącu Sierpnia, średnia cena za m² wyniosła 6 zł. W miesiącu Września cena prawie wcale się nie zmieniła , gdyż wyniosła 6 zł za m². W następujących dwóch miesiącach cena za m² praktycznie się nie zmieniła, wahając się między 6 zł a 6 zł za m². Odnotowano znaczny spadek ceny za m² o 50 % w ostatnich dwóch miesiącach w prównaniu do średniej ceny w ostatnich czterech miesiącach. Obliczono to po porównaniu pierwszych czterech miesięcy kiedy cena za m² wahała się między 6 zł a 3 zł w miesiącach Grudnia i Stycznia.

Średnia cena

W odniesieniu do ceny w mieście Bobrowo (miejscowość), odnotowano znaczny spadek w przeciągu 6 miesięcy. W pierwszym przykładowym miesiącu (Sierpnia), średnia cena wyniosła 2 985 zł. W miesiącu Września cena utrzymała się na poziomie 2 985 zł. lejnych dwóch miesiącach nie odnotowano prawie żadnej zmiany średniej ceny w odniesieniu do poprzednich dwóch miesięcy, wahając się między 2 985 zł a 2 985 zł. W przeciągu dwóch kolejnych miesięcy odnotowano znaczny spadek ceny w odniesieniu do poprzednich 4 miesięcy. Ściślej mówiąc, cena spadła z 2 985 zł do 1 492,5 zł, co daje 50 % spadek.

Dane wykresu
Średnia cena stycznia
Średnie ceny m² stycznia
Liczba nieruchomości w Bobrowo
Liczba nieruchomości w woj. Kujawsko-pomorskie
Brak danych
Brak danych
0
48 618
** Dane przedstawione na wykresach jako 0 wynikają z tego, że nie ma wystarczającej próby do uzyskania wiarygodnych danych.