Ceny nieruchomości: wynajem w Dobrcz (Kujawsko-pomorskie)

Ceny wynajmu nieruchomości: Dobrcz, Kujawsko-pomorskie ledwo się zmieniły w przeciągu ostatnich miesięcy. Nie odnotowano prawie żadnych zmian w cenach nieruchomości na wynajem w tym mieście.

9 421,5 zł
Średnia cena ostatnie 6 miesięcy
37 zł
Cena/m² ostatnie 6 miesięcy
Średnie ceny m2

Cena za m² w mieście Dobrcz ledwo się zmieniła w ostatnich 6 miesiącach. W miesiącu Stycznia, średnia cena za m² wyniosła 38 zł. W miesiącu Lutego cena prawie wcale się nie zmieniła , gdyż wyniosła 38 zł za m². Cena w następujących dwóch miesiącach (Marca, Kwietnia) spadła o 95 % w odniesieniu do poprzednich dwóch miesięcy. Cena za m² prawie się nie zmieniła w ostatnich dwóch miesiącach w prównaniu do średniej ceny w ostatnich czterech miesiącach wahając się między 36,96 zł a 37,1 zł w miesiącach Maja i Czerwca.

Średnia cena

W odniesieniu do ceny w mieście Dobrcz (miejscowość), odnotowano znaczny wzrost w przeciągu 6 miesięcy. W pierwszym przykładowym miesiącu (Stycznia), średnia cena wyniosła 7 492 zł. W miesiącu Lutego cena utrzymała się na poziomie 7 492 zł. W przeciągu dwóch kolejnych miesięcy (Marca, Kwietnia) odnotowano znaczny wzrost o 191% w odniesieniu do dwóch poprzednich miesięcy. W przeciągu dwóch kolejnych miesięcy odnotowano znaczny spadek ceny w odniesieniu do poprzednich 4 miesięcy. Ściślej mówiąc, cena spadła z 10 896 zł do 6 472,5 zł, co daje 59 % spadek.

Średnie ceny pokoi

Wykres średniej ceny dla pokoi pokazuje, że najdroższe nieruchomości są wyposażone w 2 pokoi. Ich ceny są wyższe o 96 % od średniej ceny wynoszącej 4 320 zł w mieście Dobrcz. Nieruchomości o najwyższej średniej cenie mają 1 pokój. Ich cena jest o 97 % wyższa od średniej ceny. Poza tym mamy nieruchomości, w których są 2 pokoi za 8 482 zł.

Ceny wg rodzaju nieruchomości

Wg średniej ceny za typ nieruchomości w mieście Dobrcz, w cenie 8 482 zł jest 96 % droższe od średniej ceny (4 320 zł) w tym mieście.

Dane wykresu
Średnia cena czerwca
Średnie ceny m² czerwca
Liczba nieruchomości w Dobrcz
Liczba nieruchomości w woj. Kujawsko-pomorskie
4 320 zł
41 zł
38
34 546
** Dane przedstawione na wykresach jako 0 wynikają z tego, że nie ma wystarczającej próby do uzyskania wiarygodnych danych.