Ceny nieruchomości: wynajem w Golub-dobrzyń (Kujawsko-pomorskie)

Ceny wynajmu nieruchomości: Golub-dobrzyń, Kujawsko-pomorskie obniżyły się nieznacznie w przeciągu ostatnich miesięcy. Odnotowano spadek ceny nieruchomości na wynajem w tym mieście.

3 571 zł
Średnia cena ostatnie 6 miesięcy
21,33 zł
Cena/m² ostatnie 6 miesięcy
Średnie ceny m2

Cena za m² w mieście Golub-dobrzyń spadła w przeciągu ostatnich 6 miesięcy. W miesiącu Sierpnia, średnia cena za m² wyniosła 24 zł. W następnych miesiącach cena za m² znacznie spadła do 19 zł. Cena w następujących dwóch miesiącach (Października, Listopada) spadła o 88 % w odniesieniu do poprzednich dwóch miesięcy. Cena za m² obniżyła się o 116 % w ostatnich dwóch miesiącach w porównaniu do średniej ceny w poprzednich 4 miesiącach. Wartość otrzymano po porównaniu pierwszych 4 miesięcy, podczas których cena za m² wahała się między 20,25 zł a 23,5 zł w miesiącach Grudnia i Stycznia.

Średnia cena

W odniesieniu do ceny w mieście Golub-dobrzyń (miejscowość), odnotowano znaczny wzrost w przeciągu 6 miesięcy. Średnia cena w pierwszym przykładowym miesiącu (Sierpnia) wyniosła 2 091 zł. W miesiącu Września odnotowano znaczny wzrost cen sięgających 2 530 zł. W przeciągu dwóch kolejnych miesięcy (Października, Listopada) odnotowano znaczny wzrost o 197% w odniesieniu do dwóch poprzednich miesięcy. W oparciu o analizę pierwszych czterech cen i ostatnich dwóch miesięcy, średnia cena wzrosła o 112 % w przeciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Średnie ceny pokoi

Wykres pokazujący średnią cenę dla pokoi pokazuje, że nieruchomości w najkorzystniejszych cenach są wyposażone w 1 pokój. Ich ceny są o 53 % korzystniejsze od średniej ceny wynoszącej 2 512 zł w mieście Golub-dobrzyń. W oparciu o wartości pokoi, nieruchomości w najkorzystniejszych cenach są wyposażone w 1 pokój. Ich ceny są korzystniejsze o 53 % od średnich cen wymienionych wyżej.

W odniesieniu do średniej ceny za m², nieruchomości wyposażone w 1 pokój są o 13 % korzystniejsze od średniej ceny !PRECIO2! / m² w mieście Golub-dobrzyń. Nieruchomości w najkorzystniejszych cenach w odniesieniu do pokoi / m² są wyposażone w 1 pokój. Ich ceny są o 13 % korzystniejsze od średniej wartości podanej wyżej.

Ceny wg rodzaju nieruchomości

Wykres średniej ceny wynajmu pokazuje, że Dom Wolnostojący jest najkorzystniejszym typem nieruchomości. W tym przypadku cena 5 334 zł jest o 53 % niższa od średniej ceny w mieście Golub-dobrzyń. Działka jest drugim najkorzystniejszym typem nieruchomości. Typ nieruchomości w najkorzystniejszej cenie to "Działka" a zaraz po nim "Dom Wolnostojący". Jego cena 2 497 zł jest o 53 % bardziej korzystna od średniej ceny.

Wg średniej ceny za m², najkorzystniejszy typ nieruchomości to Dom Wolnostojący w cenie 8 zł / m², a zaraz po nim Działka w cenie 13 zł / m². Działka jest typem nieruchomości w najkorzystniejszej cenie 13 zł / m², a zaraz po nim Dom Wolnostojący w cenie ok. 8 zł / m².

Dane wykresu
Średnia cena stycznia
Średnie ceny m² stycznia
Liczba nieruchomości w Golub-dobrzyń
Liczba nieruchomości w woj. Kujawsko-pomorskie
5 334 zł
15 zł
24
48 618
** Dane przedstawione na wykresach jako 0 wynikają z tego, że nie ma wystarczającej próby do uzyskania wiarygodnych danych.