Ceny nieruchomości: wynajem w Golub-dobrzyń (Kujawsko-pomorskie)

Ceny wynajmu nieruchomości: Golub-dobrzyń, Kujawsko-pomorskie znacznie wzrosły w przeciągu ostatnich miesięcy. Odnotowano silny wzrost cen nieruchomości na wynajem w tym mieście.

3 573,83 zł
Średnia cena ostatnie 6 miesięcy
21,83 zł
Cena/m² ostatnie 6 miesięcy
Średnie ceny m2

Cena za m² w mieście Golub-dobrzyń podniosła się znacznie w przeciągu ostatnich 6 miesięcy. W miesiącu Maja, średnia cena za m² wyniosła 16 zł. W następnym miesiącu cena za m² znacznie wzrosła do 33 zł. Cena w następujących dwóch miesiącach (Lipca, Sierpnia) spadła znacznie o 82 % w odniesieniu do poprzednich dwóch miesięcy. Cena za m² spadła o 94 % w ostatnich dwóch miesiącach w prównaniu do średniej ceny w ostatnich czterech miesiącach. Obliczono to po porównaniu pierwszych czterech miesięcy kiedy cena za m² wahała się między 22,25 zł a 21 zł w miesiącach Września i Października.

Średnia cena

W odniesieniu do ceny w mieście Golub-dobrzyń (miejscowość), odnotowano znaczny spadek w przeciągu 6 miesięcy. Średnia cena za Maja wynosi 7 150 zł. W przeciągu miesiąca Czerwca odnotowano znaczny spadek ceny do 2 358 zł. W przeciągu dwóch kolejnych miesięcy (Lipca, Sierpnia) odnotowano znaczny spadek średniej ceny o 78% w odniesieniu do poprzednich dwóch miesięcy. W przeciągu dwóch kolejnych miesięcy odnotowano znaczny spadek ceny w odniesieniu do poprzednich 4 miesięcy. Ściślej mówiąc, cena spadła z 4 234,75 zł do 2 252 zł, co daje 53 % spadek.

Średnie ceny pokoi

Wykres pokazujący średnią cenę dla pokoi pokazuje, że najdroższe nieruchomości są wyposażone w 1 pokój. Ich ceny są o 28 % wyższe od średniej ceny wynoszącej 2 521 zł w mieście Golub-dobrzyń. W oparciu o wartości pokoi, najdroższe nieruchomości są wyposażone w 1 pokój. Ich ceny są wyższe o 28 % od średnich cen wymienionych wyżej.

W odniesieniu do średniej ceny za m², nieruchomości wyposażone w 1 pokój są o 30 % korzystniejsze od średniej ceny !PRECIO2! / m² w mieście Golub-dobrzyń. Nieruchomości w najkorzystniejszych cenach w odniesieniu do pokoi / m² są wyposażone w 1 pokój. Ich ceny są o 30 % korzystniejsze od średniej wartości podanej wyżej.

Ceny wg rodzaju nieruchomości

Wykres średniej ceny wynajmu pokazuje, że Dom Wolnostojący jest najdroższym typem nieruchomości. W tym przypadku cena 1 974 zł jest o 27 % wyższa od średniej ceny w mieście Golub-dobrzyń. Działka jest drugim najdroższym typem nieruchomości. Najdroższy typ nieruchomości to "Działka" a zaraz po nim "Dom Wolnostojący". Jego cena 2 506 zł jest o 28 % wyższa od średniej ceny.

Wg średniej ceny za m², najkorzystniejszy typ nieruchomości to Dom Wolnostojący w cenie 11 zł / m², a zaraz po nim Działka w cenie 16 zł / m². Działka jest typem nieruchomości w najkorzystniejszej cenie 16 zł / m², a zaraz po nim Dom Wolnostojący w cenie ok. 11 zł / m².

Dane wykresu
Średnia cena października
Średnie ceny m² października
Liczba nieruchomości w Golub-dobrzyń
Liczba nieruchomości w woj. Kujawsko-pomorskie
1 974 zł
23 zł
30
49 448
** Dane przedstawione na wykresach jako 0 wynikają z tego, że nie ma wystarczającej próby do uzyskania wiarygodnych danych.