Ceny nieruchomości: wynajem w Kolbudy (Pomorskie)

Ceny wynajmu nieruchomości: Kolbudy, Pomorskie nieznacznie wzrosły w przeciągu ostatnich miesięcy. Odnotowano wzrost ceny nieruchomości na wynajem w tym mieście.

6 669,67 zł
Średnia cena ostatnie 6 miesięcy
40,75 zł
Cena/m² ostatnie 6 miesięcy
Średnie ceny m2

Cena za m² w mieście Kolbudy podniosła się w przeciągu ostatnich 6 miesięcy. W miesiącu Marca, średnia cena za m² wyniosła 38,26 zł. W miesiącu Kwietnia cena prawie wcale się nie zmieniła , gdyż wyniosła 36,73 zł za m². W następujących dwóch miesiącach cena za m² praktycznie się nie zmieniła, wahając się między 37,49 zł a 39,04 zł za m². Cena za m² obniżyła się o 119 % w ostatnich dwóch miesiącach w porównaniu do średniej ceny w poprzednich 4 miesiącach. Wartość otrzymano po porównaniu pierwszych 4 miesięcy, podczas których cena za m² wahała się między 38,27 zł a 45,72 zł w miesiącach Lipca i Sierpnia.

Średnia cena

W odniesieniu do ceny w mieście Kolbudy (miejscowość), odnotowano znaczny wzrost w przeciągu 6 miesięcy. Średnia cena za Marca wynosi 3 386 zł. W przeciągu miesiąca Kwietnia odnotowano nieznaczny spadek ceny do 3 178 zł. W przeciągu dwóch kolejnych miesięcy (Maja, Czerwca) odnotowano znaczny wzrost o 242% w odniesieniu do dwóch poprzednich miesięcy. W oparciu o analizę pierwszych czterech cen i ostatnich dwóch miesięcy, średnia cena znacznie wzrosła o 156 % w przeciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Średnie ceny pokoi

Wykres średniej ceny dla pokoi pokazuje, że nieruchomości w najkorzystniejszych cenach są wyposażone w 2 pokoi. Ich ceny są o 80 % korzystniejsze od średniej ceny wynoszącej 7 180 zł w mieście Kolbudy. Nieruchomości o najwyższej średniej cenie mają 1 pokój. Ich cena jest o 26 % wyższa od średniej ceny. Poza tym mamy nieruchomości, w których są 3 pokoi za 8 496 zł.

W odniesieniu do średniej ceny za m², nieruchomości wyposażone w 3 pokoi są najkorzystniejsze – ich cena wynosi 24 zł / m², ze średnią ceną 46,69 zł / m² w mieście Kolbudy. Nieruchomości w najwyższych średnich cenach są wyposażone w 1 pokój. Ich ceny są o 16 % wyższe od średniej ceny, a po nich nieruchomości wyposażone w 2 pokoi, w cenie 36 zł / m².

Ceny wg rodzaju nieruchomości

Wykres średniej ceny wynajmu pokazuje, że Bliźniak jest najkorzystniejszym typem nieruchomości. W tym przypadku cena 7 180 zł jest o 9 % niższa od średniej ceny w mieście Kolbudy. Lokal jest drugim najkorzystniejszym typem nieruchomości. Najdroższy typ nieruchomości to "Mieszkanie" a zaraz po nim "Dom Wolnostojący". Jego cena 8 417 zł jest o 18 % wyższa od średniej ceny.

Wg średniej ceny za m², najkorzystniejszy typ nieruchomości to Mieszkanie w cenie 24 zł / m², a zaraz po nim Lokal w cenie 25 zł / m². Bliźniak jest typem nieruchomości w najkorzystniejszej cenie 32 zł / m², a zaraz po nim Dom Wolnostojący w cenie ok. 30 zł / m².

Dane wykresu
Średnia cena sierpnia
Średnie ceny m² sierpnia
Liczba nieruchomości w Kolbudy
Liczba nieruchomości w woj. Pomorskie
7 180 zł
46,69 zł
630
88 774
** Dane przedstawione na wykresach jako 0 wynikają z tego, że nie ma wystarczającej próby do uzyskania wiarygodnych danych.
Podobne wyniki w województwie: Pomorskie