Ceny nieruchomości: wynajem w Komorniki (Wielkopolskie)

Ceny wynajmu nieruchomości: Komorniki, Wielkopolskie znacznie wzrosły w przeciągu ostatnich miesięcy. Odnotowano silny wzrost cen nieruchomości na wynajem w tym mieście.

10 661,67 zł
Średnia cena ostatnie 6 miesięcy
17,65 zł
Cena/m² ostatnie 6 miesięcy
Średnie ceny m2

Cena za m² w mieście Komorniki podniosła się znacznie w przeciągu ostatnich 6 miesięcy. W miesiącu Listopada, średnia cena za m² wyniosła 15,18 zł. W miesiącu Grudnia cena prawie wcale się nie zmieniła , gdyż wyniosła 14,77 zł za m². Cena w następujących dwóch miesiącach (Stycznia, Lutego) spadła o 94 % w odniesieniu do poprzednich dwóch miesięcy. Cena za m² obniżyła się o 165 % w ostatnich dwóch miesiącach w porównaniu do średniej ceny w poprzednich 4 miesiącach. Wartość otrzymano po porównaniu pierwszych 4 miesięcy, podczas których cena za m² wahała się między 14,5 zł a 23,97 zł w miesiącach Marca i Kwietnia.

Średnia cena

W odniesieniu do ceny w mieście Komorniki (miejscowość), odnotowano spadek cen w ostatnich 6 miesiącech. Średnia cena za Listopada wynosi 11 296 zł. W przeciągu miesiąca Grudnia odnotowano znaczny spadek ceny do 9 449 zł. W przeciągu dwóch kolejnych miesięcy (Stycznia, Lutego) średnia cena spadła o 93% w odniesieniu do poprzednich dwóch miesięcy. W oparciu o analizę pierwszych czterech cen i ostatnich dwóch miesięcy, średnia cena znacznie wzrosła o 120 % w przeciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Średnie ceny pokoi

Wykres średniej ceny dla pokoi pokazuje, że nieruchomości w najkorzystniejszych cenach są wyposażone w 2 pokoi. Ich ceny są o 85 % korzystniejsze od średniej ceny wynoszącej 11 082 zł w mieście Komorniki. Nieruchomości o najniższej średniej cenie mają 1 pokój. Ich cena jest o 34 % korzystniejsza od średniej ceny. Poza tym mamy nieruchomości, w których są 4 pokoi za 2 834 zł.

W odniesieniu do średniej ceny za m², nieruchomości wyposażone w 4 pokoi są najkorzystniejsze – ich cena wynosi 6 zł / m², ze średnią ceną 24,64 zł / m² w mieście Komorniki. Nieruchomości w najkorzystniejszych średnich cenach są wyposażone w 3 pokoi. Ich ceny są o 43 % korzystniejsze od średniej ceny, a po nich nieruchomości wyposażone w 1 pokój, w cenie 9 zł / m².

Ceny wg rodzaju nieruchomości

Wykres średniej ceny wynajmu pokazuje, że Mieszkanie jest najkorzystniejszym typem nieruchomości. W tym przypadku cena 11 082 zł jest o 85 % niższa od średniej ceny w mieście Komorniki. Dom jest drugim najkorzystniejszym typem nieruchomości. Najdroższy typ nieruchomości to "" a zaraz po nim "Lokal". Jego cena 8 355 zł jest o 57 % wyższa od średniej ceny.

Wg średniej ceny za m², najkorzystniejszy typ nieruchomości to Dom w cenie 4 zł / m², a zaraz po nim Mieszkanie w cenie 6 zł / m². Biuro jest typem nieruchomości w najkorzystniejszej cenie 15 zł / m², a zaraz po nim Lokal w cenie ok. 9 zł / m².

Dane wykresu
Średnia cena kwietnia
Średnie ceny m² kwietnia
Liczba nieruchomości w Komorniki
Liczba nieruchomości w woj. Wielkopolskie
11 082 zł
24,64 zł
424
62 150
** Dane przedstawione na wykresach jako 0 wynikają z tego, że nie ma wystarczającej próby do uzyskania wiarygodnych danych.
Podobne wyniki w województwie: Wielkopolskie