Ceny nieruchomości: wynajem w Lublin (Lubelskie)

Ceny wynajmu nieruchomości: Lublin, Lubelskie ledwo się zmieniły w przeciągu ostatnich miesięcy. Nie odnotowano prawie żadnych zmian w cenach nieruchomości na wynajem w tym mieście.

2 607,33 zł
Średnia cena ostatnie 6 miesięcy
38,1 zł
Cena/m² ostatnie 6 miesięcy
Średnie ceny m2

Cena za m² w mieście Lublin ledwo się zmieniła w ostatnich 6 miesiącach. W miesiącu Lutego, średnia cena za m² wyniosła 37,83 zł. W następnych miesiącach cena za m² spadła do 35,15 zł. W następujących dwóch miesiącach cena za m² praktycznie się nie zmieniła, wahając się między 36,49 zł a 37,83 zł za m². Cena za m² wzrosła o 108 % w ostatnich dwóch miesiącach w prównaniu do średniej ceny w ostatnich czterech miesiącach. Obliczono to po porównaniu pierwszych czterech miesięcy kiedy cena za m² wahała się między 37,16 zł a 39,97 zł w miesiącach Czerwca i Lipca.

Średnia cena

W odniesieniu do ceny w mieście Lublin (miejscowość), odnotowano wzrost w przeciągu 6 miesięcy. W pierwszym przykładowym miesiącu (Lutego), średnia cena wyniosła 2 453 zł. W miesiącu Marca cena utrzymała się na poziomie 2 358 zł. W przeciągu dwóch kolejnych miesięcy (Kwietnia, Maja) odnotowano średni wzrost między 2 405,5 zł a 2 602 zł. W oparciu o analizę pierwszych czterech cen i ostatnich dwóch miesięcy, średnia cena wzrosła o 112 % w przeciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Średnie ceny pokoi

Wykres średniej ceny dla pokoi pokazuje, że nieruchomości w najkorzystniejszych cenach są wyposażone w 1 pokój. Ich ceny są o 48 % korzystniejsze od średniej ceny wynoszącej 2 705 zł w mieście Lublin. Nieruchomości o najwyższej średniej cenie mają 4 pokoi. Ich cena jest o 14 % wyższa od średniej ceny. Poza tym mamy nieruchomości, w których są 3 pokoi za 2 409 zł.

W odniesieniu do średniej ceny za m², nieruchomości wyposażone w 4 pokoi są najkorzystniejsze – ich cena wynosi 35,65 zł / m², ze średnią ceną 39,7 zł / m² w mieście Lublin. Nieruchomości w najwyższych średnich cenach są wyposażone w 1 pokój. Ich ceny są o 15 % wyższe od średniej ceny, a po nich nieruchomości wyposażone w 2 pokoi, w cenie 39,57 zł / m².

Ceny wg rodzaju nieruchomości

Wykres średniej ceny wynajmu pokazuje, że Mieszkanie jest najkorzystniejszym typem nieruchomości. W tym przypadku cena 2 705 zł jest o 27 % niższa od średniej ceny w mieście Lublin. Działka jest drugim najkorzystniejszym typem nieruchomości. Najdroższy typ nieruchomości to "Dom Wolnostojący" a zaraz po nim "Komercyjne". Jego cena 4 888 zł jest o 554 % wyższa od średniej ceny.

Wg średniej ceny za m², najkorzystniejszy typ nieruchomości to Dom Wolnostojący w cenie 18,76 zł / m², a zaraz po nim Komercyjne w cenie 19,76 zł / m². Mieszkanie jest najdroższym typem nieruchomości w cenie 40,47 zł / m², a zaraz po nim Działka w cenie ok. 39,04 zł / m².

Dane wykresu
Średnia cena lipca
Średnie ceny m² lipca
Liczba nieruchomości w Lublin
Liczba nieruchomości w woj. Lubelskie
2 705 zł
39,7 zł
18 132
23 176
** Dane przedstawione na wykresach jako 0 wynikają z tego, że nie ma wystarczającej próby do uzyskania wiarygodnych danych.
Na Sprzedaż 2 Pokojowe Mieszkanie W Apartamentowcu
 1
Na Sprzedaż 2 Pokojowe Mieszkanie W Apartamentowcu
426 624 zł
Lublin, Lubelskie - Na Sprzedaż - 44 m²
Nieruchomości szczegóły oferty: investor nieruchomości lublin...
Mieszkanie, Lublin Węglin Południowy Węglinek, Jantarowa, Nowa Jantarowa, 1 Rynek Pierwotny
 5
Mieszkanie, Lublin Węglin Południowy Węglinek, Jantarowa, Nowa Jantarowa, 1 Rynek Pierwotny
Sprawdź
Lublin, Lubelskie - Na Sprzedaż - Mieszkanie - 59 m²
Nowa jantarowa, 1, sprzedam mieszkanie, lublin węglin południowy (węglinek... W najszybciej rozwijającej się dzielnicy lublina. Nieustający dynamiczny rozwój tej części...
Mieszkanie, Lublin Węglin Południowy Węglinek, Jantarowa, Nowa Jantarowa, 2 Rynek Pierwotny
 5
Mieszkanie, Lublin Węglin Południowy Węglinek, Jantarowa, Nowa Jantarowa, 2 Rynek Pierwotny
Sprawdź
Lublin, Lubelskie - Na Sprzedaż - Mieszkanie - 52 m²
Nowa jantarowa, 2, sprzedam mieszkanie, lublin węglin południowy (węglinek... W najszybciej rozwijającej się dzielnicy lublina. Nieustający dynamiczny rozwój tej części...
Mieszkanie, Lublin Węglin Południowy Węglinek, Jantarowa, Nowa Jantarowa, 4 Rynek Pierwotny
 5
Mieszkanie, Lublin Węglin Południowy Węglinek, Jantarowa, Nowa Jantarowa, 4 Rynek Pierwotny
Sprawdź
Lublin, Lubelskie - Na Sprzedaż - Mieszkanie - 56 m²
Nowa jantarowa, 4, sprzedam mieszkanie, lublin węglin południowy (węglinek... W najszybciej rozwijającej się dzielnicy lublina. Nieustający dynamiczny rozwój tej części...
Mieszkanie, Lublin Węglin Południowy Węglinek, Jantarowa, Nowa Jantarowa, 5 Rynek Pierwotny
 5
Mieszkanie, Lublin Węglin Południowy Węglinek, Jantarowa, Nowa Jantarowa, 5 Rynek Pierwotny
Sprawdź
Lublin, Lubelskie - Na Sprzedaż - Mieszkanie - 48 m²
Nowa jantarowa, 5, sprzedam mieszkanie, lublin węglin południowy (węglinek... W najszybciej rozwijającej się dzielnicy lublina. Nieustający dynamiczny rozwój tej części...