Ceny nieruchomości: wynajem w Lublin (Lubelskie)

Ceny wynajmu nieruchomości: Lublin, Lubelskie ledwo się zmieniły w przeciągu ostatnich miesięcy. Nie odnotowano prawie żadnych zmian w cenach nieruchomości na wynajem w tym mieście.

3 650,33 zł
Średnia cena ostatnie 6 miesięcy
36,41 zł
Cena/m² ostatnie 6 miesięcy
Średnie ceny m2

Cena za m² w mieście Lublin ledwo się zmieniła w ostatnich 6 miesiącach. W miesiącu Września, średnia cena za m² wyniosła 36,65 zł. W miesiącu Października cena prawie wcale się nie zmieniła , gdyż wyniosła 35,69 zł za m². W następujących dwóch miesiącach cena za m² praktycznie się nie zmieniła, wahając się między 36,17 zł a 36,12 zł za m². Cena za m² prawie się nie zmieniła w ostatnich dwóch miesiącach w prównaniu do średniej ceny w ostatnich czterech miesiącach wahając się między 36,15 zł a 36,94 zł w miesiącach Stycznia i Lutego.

Średnia cena

W odniesieniu do ceny w mieście Lublin (miejscowość), odnotowano znaczny spadek w przeciągu 6 miesięcy. Średnia cena za Września wynosi 4 827 zł. W przeciągu miesiąca Października odnotowano znaczny spadek ceny do 4 017 zł. W przeciągu dwóch kolejnych miesięcy (Listopada, Grudnia) odnotowano znaczny spadek średniej ceny o 82% w odniesieniu do poprzednich dwóch miesięcy. W przeciągu dwóch kolejnych miesięcy odnotowano znaczny spadek ceny w odniesieniu do poprzednich 4 miesięcy. Ściślej mówiąc, cena spadła z 4 029,25 zł do 2 892,5 zł, co daje 72 % spadek.

Średnie ceny pokoi

Wykres średniej ceny dla pokoi pokazuje, że nieruchomości w najkorzystniejszych cenach są wyposażone w 1 pokój. Ich ceny są o 47 % korzystniejsze od średniej ceny wynoszącej 2 453 zł w mieście Lublin. Nieruchomości o najwyższej średniej cenie mają 4 pokoi. Ich cena jest o 46 % wyższa od średniej ceny. Poza tym mamy nieruchomości, w których są 3 pokoi za 2 007 zł.

W odniesieniu do średniej ceny za m², nieruchomości wyposażone w 4 pokoi są najkorzystniejsze – ich cena wynosi 32,41 zł / m², ze średnią ceną 37,83 zł / m² w mieście Lublin. Nieruchomości w najwyższych średnich cenach są wyposażone w 1 pokój. Ich ceny są o 6 % wyższe od średniej ceny, a po nich nieruchomości wyposażone w 2 pokoi, w cenie 39,77 zł / m².

Ceny wg rodzaju nieruchomości

Wykres średniej ceny wynajmu pokazuje, że Mieszkanie jest najkorzystniejszym typem nieruchomości. W tym przypadku cena 2 453 zł jest o 25 % niższa od średniej ceny w mieście Lublin. Działka jest drugim najkorzystniejszym typem nieruchomości. Najdroższy typ nieruchomości to "Dom Wolnostojący" a zaraz po nim "Lokal". Jego cena 5 175 zł jest o 408 % wyższa od średniej ceny.

Wg średniej ceny za m², najkorzystniejszy typ nieruchomości to Dom Wolnostojący w cenie 15,58 zł / m², a zaraz po nim Grunt w cenie 20,28 zł / m². Lokal jest najdroższym typem nieruchomości w cenie 41,68 zł / m², a zaraz po nim Dom w cenie ok. 38,84 zł / m².

Dane wykresu
Średnia cena lutego
Średnie ceny m² lutego
Liczba nieruchomości w Lublin
Liczba nieruchomości w woj. Lubelskie
2 453 zł
37,83 zł
20 194
24 914
** Dane przedstawione na wykresach jako 0 wynikają z tego, że nie ma wystarczającej próby do uzyskania wiarygodnych danych.
Mieszkanie, Lublin Czechów Południowy, Witolda Chodźki, Chodźki Residence, M1 Rynek Pierwotny
 9
Mieszkanie, Lublin Czechów Południowy, Witolda Chodźki, Chodźki Residence, M1 Rynek Pierwotny
Sprawdź
Lublin, Lubelskie - Na Sprzedaż - Mieszkanie - 51 m²
Chodźki residence, m1, sprzedam mieszkanie, lublin czechów południowy, mieszkania, witolda chodźki. Chodźki residence to idealne miejsce dla osób ceniących sobie miejskie...
Mieszkanie, Lublin Czechów Południowy, Witolda Chodźki, Chodźki Residence, M2 Rynek Pierwotny
 9
Mieszkanie, Lublin Czechów Południowy, Witolda Chodźki, Chodźki Residence, M2 Rynek Pierwotny
Sprawdź
Lublin, Lubelskie - Na Sprzedaż - Mieszkanie - 71 m²
Chodźki residence, m2, sprzedam mieszkanie, lublin czechów południowy, mieszkania, witolda chodźki. Chodźki residence to idealne miejsce dla osób ceniących sobie miejskie...
Mieszkanie, Lublin Czechów Południowy, Witolda Chodźki, Chodźki Residence, M3 Rynek Pierwotny
 9
Mieszkanie, Lublin Czechów Południowy, Witolda Chodźki, Chodźki Residence, M3 Rynek Pierwotny
Sprawdź
Lublin, Lubelskie - Na Sprzedaż - Mieszkanie - 94 m²
Chodźki residence, m3, sprzedam mieszkanie, lublin czechów południowy, mieszkania, witolda chodźki. Chodźki residence to idealne miejsce dla osób ceniących sobie miejskie...
Mieszkanie, Lublin Czechów Południowy, Witolda Chodźki, Chodźki Residence, M4 Rynek Pierwotny
 9
Mieszkanie, Lublin Czechów Południowy, Witolda Chodźki, Chodźki Residence, M4 Rynek Pierwotny
Sprawdź
Lublin, Lubelskie - Na Sprzedaż - Mieszkanie - 88 m²
Chodźki residence, m4, sprzedam mieszkanie, lublin czechów południowy, mieszkania, witolda chodźki. Chodźki residence to idealne miejsce dla osób ceniących sobie miejskie...
Mieszkanie, Lublin Czechów Południowy, Witolda Chodźki, Chodźki Residence, M5 Rynek Pierwotny
 9
Mieszkanie, Lublin Czechów Południowy, Witolda Chodźki, Chodźki Residence, M5 Rynek Pierwotny
Sprawdź
Lublin, Lubelskie - Na Sprzedaż - Mieszkanie - 45 m²
Chodźki residence, m5, sprzedam mieszkanie, lublin czechów południowy, mieszkania, witolda chodźki. Chodźki residence to idealne miejsce dla osób ceniących sobie miejskie...