Ceny nieruchomości: wynajem w Osięciny (Kujawsko-pomorskie)

Ceny wynajmu nieruchomości: Osięciny, Kujawsko-pomorskie ledwo się zmieniły w przeciągu ostatnich miesięcy. Nie odnotowano prawie żadnych zmian w cenach nieruchomości na wynajem w tym mieście.

666,5 zł
Średnia cena ostatnie 6 miesięcy
13,47 zł
Cena/m² ostatnie 6 miesięcy
Średnie ceny m2

Cena za m² w mieście Osięciny ledwo się zmieniła w ostatnich 6 miesiącach. W miesiącu Czerwca, średnia cena za m² wyniosła 13,96 zł. W miesiącu Lipca cena prawie wcale się nie zmieniła , gdyż wyniosła 13,96 zł za m². W następujących dwóch miesiącach cena za m² praktycznie się nie zmieniła, wahając się między 13,96 zł a 13,96 zł za m². Cena za m² spadła o 90 % w ostatnich dwóch miesiącach w prównaniu do średniej ceny w ostatnich czterech miesiącach. Obliczono to po porównaniu pierwszych czterech miesięcy kiedy cena za m² wahała się między 13,96 zł a 12,5 zł w miesiącach Października i Listopada.

Średnia cena

W odniesieniu do ceny w mieście Osięciny (miejscowość), nie zanotowano prawie żadnych zmian w przeciągu 6 miesięcy. W pierwszym przykładowym miesiącu (Czerwca), średnia cena wyniosła 667 zł. W miesiącu Lipca cena utrzymała się na poziomie 667 zł. lejnych dwóch miesiącach nie odnotowano prawie żadnej zmiany średniej ceny w odniesieniu do poprzednich dwóch miesięcy, wahając się między 667 zł a 667 zł. W przeciągu dwóch kolejnych miesięcy średnia cena prawie się nie zmieniła w odniesieniu do poprzednich wartości wahających się między 667 zł a 665,5 zł w miesiącach Października i Listopada.

Średnie ceny pokoi

Wykres pokazujący średnią cenę dla pokoi pokazuje, że nieruchomości w najkorzystniejszych cenach są wyposażone w 1 pokój. Ich ceny są o 2 % korzystniejsze od średniej ceny wynoszącej 654 zł w mieście Osięciny. W oparciu o wartości pokoi, nieruchomości w najkorzystniejszych cenach są wyposażone w 1 pokój. Ich ceny są korzystniejsze o 2 % od średnich cen wymienionych wyżej.

W odniesieniu do średniej ceny za m², nieruchomości wyposażone w 1 pokój są o 38 % korzystniejsze od średniej ceny !PRECIO2! / m² w mieście Osięciny. Nieruchomości w najkorzystniejszych cenach w odniesieniu do pokoi / m² są wyposażone w 1 pokój. Ich ceny są o 38 % korzystniejsze od średniej wartości podanej wyżej.

Ceny wg rodzaju nieruchomości

W odniesieniu do średniej ceny nieruchomości w mieście Osięciny można zauważyć, że najkorzystniejszy rodzaj nieruchomości to Dom w wysokości 654 zł. Cena jest o 2 % niższa od średniej ceny nieruchomości. "Dom" jest w najkorzystniejszej cenie. Cena ta jest o 2 % korzystniejsza od średniej ceny wymienionej wyżej.

Wg średniej ceny za m² w regionie, najkorzystniejszy typ nieruchomości to Dom w cenie 8 zł / m². Dom w średniej w cenie 8 zł / m² jest najkorzystniejszym typem nieruchomości skierowanym do mniej zamożnych miast.

Dane wykresu
Średnia cena listopada
Średnie ceny m² listopada
Liczba nieruchomości w Osięciny
Liczba nieruchomości w woj. Kujawsko-pomorskie
666 zł
13 zł
42
50 872
** Dane przedstawione na wykresach jako 0 wynikają z tego, że nie ma wystarczającej próby do uzyskania wiarygodnych danych.