Ceny nieruchomości: wynajem w Osiek (Kujawsko-pomorskie)

Ceny wynajmu nieruchomości: Osiek, Kujawsko-pomorskie ledwo się zmieniły w przeciągu ostatnich miesięcy. Nie odnotowano prawie żadnych zmian w cenach nieruchomości na wynajem w tym mieście.

5 676 zł
Średnia cena ostatnie 6 miesięcy
11 zł
Cena/m² ostatnie 6 miesięcy
Średnie ceny m2

Cena za m² w mieście Osiek ledwo się zmieniła w ostatnich 6 miesiącach. W miesiącu Sierpnia, średnia cena za m² wyniosła 11 zł. W miesiącu Września cena prawie wcale się nie zmieniła , gdyż wyniosła 11 zł za m². W następujących dwóch miesiącach cena za m² praktycznie się nie zmieniła, wahając się między 11 zł a 11 zł za m². Cena za m² prawie się nie zmieniła w ostatnich dwóch miesiącach w prównaniu do średniej ceny w ostatnich czterech miesiącach wahając się między 11 zł a 11 zł w miesiącach Grudnia i Stycznia.

Średnia cena

W odniesieniu do ceny w mieście Osiek (miejscowość), nie zanotowano prawie żadnych zmian w przeciągu 6 miesięcy. W pierwszym przykładowym miesiącu (Sierpnia), średnia cena wyniosła 5 676 zł. W miesiącu Września cena utrzymała się na poziomie 5 676 zł. lejnych dwóch miesiącach nie odnotowano prawie żadnej zmiany średniej ceny w odniesieniu do poprzednich dwóch miesięcy, wahając się między 5 676 zł a 5 676 zł. W przeciągu dwóch kolejnych miesięcy średnia cena prawie się nie zmieniła w odniesieniu do poprzednich wartości wahających się między 5 676 zł a 5 676 zł w miesiącach Grudnia i Stycznia.

Średnie ceny pokoi

Wykres pokazujący średnią cenę dla pokoi pokazuje, że nieruchomości w najkorzystniejszych cenach są wyposażone w 1 pokój. Ich ceny są o 1 % korzystniejsze od średniej ceny wynoszącej 5 616 zł w mieście Osiek. W oparciu o wartości pokoi, nieruchomości w najkorzystniejszych cenach są wyposażone w 1 pokój. Ich ceny są korzystniejsze o 1 % od średnich cen wymienionych wyżej.

W odniesieniu do średniej ceny za m², nieruchomości wyposażone w 1 pokój są o 91 % korzystniejsze od średniej ceny !PRECIO2! / m² w mieście Osiek. Nieruchomości w najkorzystniejszych cenach w odniesieniu do pokoi / m² są wyposażone w 1 pokój. Ich ceny są o 91 % korzystniejsze od średniej wartości podanej wyżej.

Ceny wg rodzaju nieruchomości

W odniesieniu do średniej ceny nieruchomości w mieście Osiek można zauważyć, że najkorzystniejszy rodzaj nieruchomości to Dom w wysokości 5 616 zł. Cena jest o 1 % niższa od średniej ceny nieruchomości. "Dom" jest w najkorzystniejszej cenie. Cena ta jest o 1 % korzystniejsza od średniej ceny wymienionej wyżej.

Wg średniej ceny za m² w regionie, najkorzystniejszy typ nieruchomości to Dom w cenie 1 zł / m². Dom w średniej w cenie 1 zł / m² jest najkorzystniejszym typem nieruchomości skierowanym do mniej zamożnych miast.

Dane wykresu
Średnia cena stycznia
Średnie ceny m² stycznia
Liczba nieruchomości w Osiek
Liczba nieruchomości w woj. Kujawsko-pomorskie
5 676 zł
11 zł
4
48 618
** Dane przedstawione na wykresach jako 0 wynikają z tego, że nie ma wystarczającej próby do uzyskania wiarygodnych danych.