Ceny nieruchomości: wynajem w Pakość (Kujawsko-pomorskie)

Ceny wynajmu nieruchomości: Pakość, Kujawsko-pomorskie znacznie wzrosły w przeciągu ostatnich miesięcy. Odnotowano silny wzrost cen nieruchomości na wynajem w tym mieście.

1 779,33 zł
Średnia cena ostatnie 6 miesięcy
11,3 zł
Cena/m² ostatnie 6 miesięcy
Średnie ceny m2

Cena za m² w mieście Pakość podniosła się znacznie w przeciągu ostatnich 6 miesięcy. W miesiącu Listopada, średnia cena za m² wyniosła 9 zł. W następnym miesiącu cena za m² znacznie wzrosła do 18,26 zł. Cena w następujących dwóch miesiącach (Stycznia, Lutego) odniosła znaczny wzrost o 134 %. Odnotowano znaczny spadek ceny za m² o 13 % w ostatnich dwóch miesiącach w prównaniu do średniej ceny w ostatnich czterech miesiącach. Obliczono to po porównaniu pierwszych czterech miesięcy kiedy cena za m² wahała się między 15,94 zł a 2 zł w miesiącach Marca i Kwietnia.

Średnia cena

W odniesieniu do ceny w mieście Pakość (miejscowość), odnotowano znaczny wzrost w przeciągu 6 miesięcy. Średnia cena w pierwszym przykładowym miesiącu (Listopada) wyniosła 1 124 zł. W miesiącu Grudnia odnotowano znaczny wzrost cen sięgających 2 760 zł. W przeciągu dwóch kolejnych miesięcy (Stycznia, Lutego) odnotowano znaczny wzrost o 142% w odniesieniu do dwóch poprzednich miesięcy. W przeciągu dwóch kolejnych miesięcy odnotowano znaczny spadek ceny w odniesieniu do poprzednich 4 miesięcy. Ściślej mówiąc, cena spadła z 2 351 zł do 636 zł, co daje 27 % spadek.

Średnie ceny pokoi

Wykres średniej ceny dla pokoi pokazuje, że najdroższe nieruchomości są wyposażone w 1 pokój. Ich ceny są wyższe o 148 % od średniej ceny wynoszącej 727 zł w mieście Pakość. Nieruchomości o najwyższej średniej cenie mają 3 pokoi. Ich cena jest o 179 % wyższa od średniej ceny. Poza tym mamy nieruchomości, w których są 1 pokój za 1 803 zł.

W odniesieniu do średniej ceny za m², nieruchomości wyposażone w 1 pokój są najdroższe – ich cena wynosi 8 zł / m², ze średnią ceną 1 zł / m² w mieście Pakość. Nieruchomości w najwyższych średnich cenach są wyposażone w 3 pokoi. Ich ceny są o 800 % wyższe od średniej ceny, a po nich nieruchomości wyposażone w 1 pokój, w cenie 8 zł / m².

Ceny wg rodzaju nieruchomości

Wykres średniej ceny wynajmu pokazuje, że jest najdroższym typem nieruchomości. W tym przypadku cena 727 zł jest o 51 % wyższa od średniej ceny w mieście Pakość. Działka jest drugim najdroższym typem nieruchomości. Najdroższy typ nieruchomości to "Działka" a zaraz po nim "". Jego cena 1 096 zł jest o 179 % wyższa od średniej ceny.

Wg średniej ceny za m² w regionie, najdroższy typ nieruchomości to Działka w cenie 9 zł / m². Działka w średniej w cenie 9 zł / m² jest najdroższym typem nieruchomości skierowanym do bardziej zamożnych miast.

Dane wykresu
Średnia cena kwietnia
Średnie ceny m² kwietnia
Liczba nieruchomości w Pakość
Liczba nieruchomości w woj. Kujawsko-pomorskie
727 zł
1 zł
36
47 902
** Dane przedstawione na wykresach jako 0 wynikają z tego, że nie ma wystarczającej próby do uzyskania wiarygodnych danych.