Ceny nieruchomości: wynajem w Pakość (Kujawsko-pomorskie)

Ceny wynajmu nieruchomości: Pakość, Kujawsko-pomorskie znacznie spadły w przeciągu ostatnich miesięcy. Odnotowano silny spadek cen nieruchomości na wynajem w tym mieście.

900 zł
Średnia cena ostatnie 6 miesięcy
8,74 zł
Cena/m² ostatnie 6 miesięcy
Średnie ceny m2

Cena za m² w mieście Pakość odniosła mocny spadek w przeciągu ostatnich 6 miesięcy. W miesiącu Maja, średnia cena za m² wyniosła 10 zł. W następnym miesiącu cena za m² znacznie wzrosła do 12,14 zł. W następujących dwóch miesiącach cena za m² wzrosła o 110 %, z 11,07 zł na 12,14 zł za m². Odnotowano znaczny spadek ceny za m² o 26 % w ostatnich dwóch miesiącach w prównaniu do średniej ceny w ostatnich czterech miesiącach. Obliczono to po porównaniu pierwszych czterech miesięcy kiedy cena za m² wahała się między 11,6 zł a 3 zł w miesiącach Września i Października.

Średnia cena

W odniesieniu do ceny w mieście Pakość (miejscowość), odnotowano znaczny spadek w przeciągu 6 miesięcy. Średnia cena za Maja wynosi 1 126 zł. W przeciągu miesiąca Czerwca odnotowano nieznaczny spadek ceny do 1 000 zł. W przeciągu dwóch kolejnych miesięcy (Lipca, Sierpnia) średnia cena spadła o 94% w odniesieniu do poprzednich dwóch miesięcy. W przeciągu dwóch kolejnych miesięcy odnotowano znaczny spadek ceny w odniesieniu do poprzednich 4 miesięcy. Ściślej mówiąc, cena spadła z 1 031,5 zł do 637 zł, co daje 62 % spadek.

Średnie ceny pokoi

Wykres średniej ceny dla pokoi pokazuje, że najdroższe nieruchomości są wyposażone w 1 pokój. Ich ceny są wyższe o 149 % od średniej ceny wynoszącej 728 zł w mieście Pakość. Nieruchomości o najwyższej średniej cenie mają 3 pokoi. Ich cena jest o 181 % wyższa od średniej ceny. Poza tym mamy nieruchomości, w których są 1 pokój za 1 815 zł.

W odniesieniu do średniej ceny za m², nieruchomości wyposażone w 1 pokój są najdroższe – ich cena wynosi 14 zł / m², ze średnią ceną 2 zł / m² w mieście Pakość. Nieruchomości w najwyższych średnich cenach są wyposażone w 3 pokoi. Ich ceny są o 650 % wyższe od średniej ceny, a po nich nieruchomości wyposażone w 1 pokój, w cenie 14 zł / m².

Ceny wg rodzaju nieruchomości

Wykres średniej ceny wynajmu pokazuje, że Dom Wolnostojący jest najdroższym typem nieruchomości. W tym przypadku cena 728 zł jest o 52 % wyższa od średniej ceny w mieście Pakość. Działka jest drugim najdroższym typem nieruchomości. Najdroższy typ nieruchomości to "Działka" a zaraz po nim "Dom Wolnostojący". Jego cena 1 108 zł jest o 181 % wyższa od średniej ceny.

Wg średniej ceny za m², najkorzystniejszy typ nieruchomości to Dom Wolnostojący w cenie 1 zł / m², a zaraz po nim Działka w cenie 15 zł / m². Działka jest najdroższym typem nieruchomości w cenie 15 zł / m², a zaraz po nim Dom Wolnostojący w cenie ok. 1 zł / m².

Dane wykresu
Średnia cena października
Średnie ceny m² października
Liczba nieruchomości w Pakość
Liczba nieruchomości w woj. Kujawsko-pomorskie
728 zł
2 zł
46
49 448
** Dane przedstawione na wykresach jako 0 wynikają z tego, że nie ma wystarczającej próby do uzyskania wiarygodnych danych.