Ceny nieruchomości: wynajem w Piastów (Mazowieckie)

Ceny wynajmu nieruchomości: Piastów, Mazowieckie ledwo się zmieniły w przeciągu ostatnich miesięcy. Nie odnotowano prawie żadnych zmian w cenach nieruchomości na wynajem w tym mieście.

7 172,83 zł
Średnia cena ostatnie 6 miesięcy
38,96 zł
Cena/m² ostatnie 6 miesięcy
Średnie ceny m2

Cena za m² w mieście Piastów ledwo się zmieniła w ostatnich 6 miesiącach. W miesiącu Grudnia, średnia cena za m² wyniosła 38,99 zł. W miesiącu Stycznia cena prawie wcale się nie zmieniła , gdyż wyniosła 39,64 zł za m². W następujących dwóch miesiącach cena za m² praktycznie się nie zmieniła, wahając się między 39,31 zł a 39,92 zł za m². Cena za m² prawie się nie zmieniła w ostatnich dwóch miesiącach w prównaniu do średniej ceny w ostatnich czterech miesiącach wahając się między 39,62 zł a 37,65 zł w miesiącach Kwietnia i Maja.

Średnia cena

W odniesieniu do ceny w mieście Piastów (miejscowość), odnotowano spadek cen w ostatnich 6 miesiącech. Średnia cena za Grudnia wynosi 8 097 zł. W przeciągu miesiąca Stycznia odnotowano nieznaczny spadek ceny do 7 344 zł. W przeciągu dwóch kolejnych miesięcy (Lutego, Marca) średnia cena spadła o 88% w odniesieniu do poprzednich dwóch miesięcy. W przeciągu dwóch kolejnych miesięcy średnia cena prawie się nie zmieniła w odniesieniu do poprzednich wartości wahających się między 7 246,75 zł a 7 025 zł w miesiącach Kwietnia i Maja.

Średnie ceny pokoi

Wykres średniej ceny dla pokoi pokazuje, że nieruchomości w najkorzystniejszych cenach są wyposażone w 1 pokój. Ich ceny są o 80 % korzystniejsze od średniej ceny wynoszącej 6 795 zł w mieście Piastów. Nieruchomości o najniższej średniej cenie mają 4 pokoi. Ich cena jest o 45 % korzystniejsza od średniej ceny. Poza tym mamy nieruchomości, w których są 3 pokoi za 2 327 zł.

W odniesieniu do średniej ceny za m², nieruchomości wyposażone w 3 pokoi są najkorzystniejsze – ich cena wynosi 30 zł / m², ze średnią ceną 35,93 zł / m² w mieście Piastów. Nieruchomości w najwyższych średnich cenach są wyposażone w 2 pokoi. Ich ceny są o 39 % wyższe od średniej ceny, a po nich nieruchomości wyposażone w 1 pokój, w cenie 40 zł / m².

Ceny wg rodzaju nieruchomości

Wykres średniej ceny wynajmu pokazuje, że Lokal jest najkorzystniejszym typem nieruchomości. W tym przypadku cena 6 795 zł jest o 74 % niższa od średniej ceny w mieście Piastów. Działka jest drugim najkorzystniejszym typem nieruchomości. Typ nieruchomości w najkorzystniejszej cenie to "Dom" a zaraz po nim "Dom Wolnostojący". Jego cena 5 199 zł jest o 17 % bardziej korzystna od średniej ceny.

Wg średniej ceny za m², najkorzystniejszy typ nieruchomości to Dom Wolnostojący w cenie 27 zł / m², a zaraz po nim Mieszkanie w cenie 30 zł / m². Lokal jest najdroższym typem nieruchomości w cenie 39 zł / m², a zaraz po nim Działka w cenie ok. 37 zł / m².

Dane wykresu
Średnia cena maja
Średnie ceny m² maja
Liczba nieruchomości w Piastów
Liczba nieruchomości w woj. Mazowieckie
6 795 zł
35,93 zł
806
585 698
** Dane przedstawione na wykresach jako 0 wynikają z tego, że nie ma wystarczającej próby do uzyskania wiarygodnych danych.