Ceny nieruchomości: wynajem w Skawina (Małopolskie)

Ceny wynajmu nieruchomości: Skawina, Małopolskie znacznie spadły w przeciągu ostatnich miesięcy. Odnotowano silny spadek cen nieruchomości na wynajem w tym mieście.

7 278,6 zł
Średnia cena ostatnie 6 miesięcy
20,65 zł
Cena/m² ostatnie 6 miesięcy
Średnie ceny m2

Cena za m² w mieście Skawina odniosła mocny spadek w przeciągu ostatnich 6 miesięcy. W miesiącu Stycznia, średnia cena za m² wyniosła 22,65 zł. W miesiącu Lutego cena prawie wcale się nie zmieniła , gdyż wyniosła 21,78 zł za m². Cena w następujących dwóch miesiącach (Marca, Kwietnia) spadła znacznie o 46 % w odniesieniu do poprzednich dwóch miesięcy. Cena za m² obniżyła się o 119 % w ostatnich dwóch miesiącach w porównaniu do średniej ceny w poprzednich 4 miesiącach. Wartość otrzymano po porównaniu pierwszych 4 miesięcy, podczas których cena za m² wahała się między 16,17 zł a 19,27 zł w miesiącach Maja i Czerwca.

Średnia cena

W odniesieniu do ceny w mieście Skawina (miejscowość), odnotowano znaczny spadek w przeciągu 6 miesięcy. Średnia cena za Stycznia wynosi 7 333 zł. W przeciągu miesiąca Lutego odnotowano nieznaczny spadek ceny do 6 347 zł. W przeciągu dwóch kolejnych miesięcy (Marca, Kwietnia) odnotowano znaczny spadek średniej ceny o 55% w odniesieniu do poprzednich dwóch miesięcy. W oparciu o analizę pierwszych czterech cen i ostatnich dwóch miesięcy, średnia cena znacznie wzrosła o 144 % w przeciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Średnie ceny pokoi

Wykres pokazujący średnią cenę dla pokoi pokazuje, że nieruchomości w najkorzystniejszych cenach są wyposażone w 1 pokój. Ich ceny są o 0 % korzystniejsze od średniej ceny wynoszącej 8 268 zł w mieście Skawina. W oparciu o wartości pokoi, nieruchomości w najkorzystniejszych cenach są wyposażone w 1 pokój. Ich ceny są korzystniejsze o 0 % od średnich cen wymienionych wyżej.

W odniesieniu do średniej ceny za m², nieruchomości wyposażone w 1 pokój są o 0 % korzystniejsze od średniej ceny !PRECIO2! / m² w mieście Skawina. Nieruchomości w najkorzystniejszych cenach w odniesieniu do pokoi / m² są wyposażone w 1 pokój. Ich ceny są o 0 % korzystniejsze od średniej wartości podanej wyżej.

Ceny wg rodzaju nieruchomości

W odniesieniu do średniej ceny nieruchomości w mieście Skawina można zauważyć, że najkorzystniejszy rodzaj nieruchomości to Mieszkanie w wysokości 8 268 zł. Cena jest o 0 % niższa od średniej ceny nieruchomości. "Mieszkanie" jest w najkorzystniejszej cenie. Cena ta jest o 0 % korzystniejsza od średniej ceny wymienionej wyżej.

Wg średniej ceny za m² w regionie, najkorzystniejszy typ nieruchomości to Mieszkanie w cenie 18,96 zł / m². Mieszkanie w średniej w cenie 18,96 zł / m² jest najkorzystniejszym typem nieruchomości skierowanym do mniej zamożnych miast.

Dane wykresu
Średnia cena czerwca
Średnie ceny m² czerwca
Liczba nieruchomości w Skawina
Liczba nieruchomości w woj. Małopolskie
8 268 zł
18,96 zł
1 980
404 718
** Dane przedstawione na wykresach jako 0 wynikają z tego, że nie ma wystarczającej próby do uzyskania wiarygodnych danych.