Ceny nieruchomości: wynajem w Skawina (Małopolskie)

Ceny wynajmu nieruchomości: Skawina, Małopolskie ledwo się zmieniły w przeciągu ostatnich miesięcy. Nie odnotowano prawie żadnych zmian w cenach nieruchomości na wynajem w tym mieście.

8 453,5 zł
Średnia cena ostatnie 6 miesięcy
20,85 zł
Cena/m² ostatnie 6 miesięcy
Średnie ceny m2

Cena za m² w mieście Skawina ledwo się zmieniła w ostatnich 6 miesiącach. W miesiącu Sierpnia, średnia cena za m² wyniosła 20,36 zł. W miesiącu Września cena prawie wcale się nie zmieniła , gdyż wyniosła 20,47 zł za m². W następujących dwóch miesiącach cena za m² praktycznie się nie zmieniła, wahając się między 20,42 zł a 21,25 zł za m². Cena za m² prawie się nie zmieniła w ostatnich dwóch miesiącach w prównaniu do średniej ceny w ostatnich czterech miesiącach wahając się między 20,83 zł a 20,88 zł w miesiącach Grudnia i Stycznia.

Średnia cena

W odniesieniu do ceny w mieście Skawina (miejscowość), odnotowano wzrost w przeciągu 6 miesięcy. Cena wynajmu w miesiącu Sierpnia wyniosła 7 813 zł, odnosząc wzrost w Września do 8 447 zł. W przeciągu dwóch kolejnych miesięcy (Października, Listopada) odnotowano średni wzrost między 8 130 zł a 8 789,5 zł. W przeciągu dwóch kolejnych miesięcy średnia cena prawie się nie zmieniła w odniesieniu do poprzednich wartości wahających się między 8 459,75 zł a 8 441 zł w miesiącach Grudnia i Stycznia.

Średnie ceny pokoi

Wykres pokazujący średnią cenę dla pokoi pokazuje, że nieruchomości w najkorzystniejszych cenach są wyposażone w 1 pokój. Ich ceny są o 0 % korzystniejsze od średniej ceny wynoszącej 7 592 zł w mieście Skawina. W oparciu o wartości pokoi, nieruchomości w najkorzystniejszych cenach są wyposażone w 1 pokój. Ich ceny są korzystniejsze o 0 % od średnich cen wymienionych wyżej.

W odniesieniu do średniej ceny za m², nieruchomości wyposażone w 1 pokój są o 0 % korzystniejsze od średniej ceny !PRECIO2! / m² w mieście Skawina. Nieruchomości w najkorzystniejszych cenach w odniesieniu do pokoi / m² są wyposażone w 1 pokój. Ich ceny są o 0 % korzystniejsze od średniej wartości podanej wyżej.

Ceny wg rodzaju nieruchomości

W odniesieniu do średniej ceny nieruchomości w mieście Skawina można zauważyć, że najkorzystniejszy rodzaj nieruchomości to Mieszkanie w wysokości 7 592 zł. Cena jest o 0 % niższa od średniej ceny nieruchomości. "Mieszkanie" jest w najkorzystniejszej cenie. Cena ta jest o 0 % korzystniejsza od średniej ceny wymienionej wyżej.

Wg średniej ceny za m² w regionie, najkorzystniejszy typ nieruchomości to Mieszkanie w cenie 20,88 zł / m². Mieszkanie w średniej w cenie 20,88 zł / m² jest najkorzystniejszym typem nieruchomości skierowanym do mniej zamożnych miast.

Dane wykresu
Średnia cena stycznia
Średnie ceny m² stycznia
Liczba nieruchomości w Skawina
Liczba nieruchomości w woj. Małopolskie
7 592 zł
20,88 zł
1 302
259 208
** Dane przedstawione na wykresach jako 0 wynikają z tego, że nie ma wystarczającej próby do uzyskania wiarygodnych danych.