Ceny nieruchomości: wynajem w Stepnica (Zachodniopomorskie)

Ceny wynajmu nieruchomości: Stepnica, Zachodniopomorskie znacznie wzrosły w przeciągu ostatnich miesięcy. Odnotowano silny wzrost cen nieruchomości na wynajem w tym mieście.

3 508 zł
Średnia cena ostatnie 6 miesięcy
35,53 zł
Cena/m² ostatnie 6 miesięcy
Średnie ceny m2

Cena za m² w mieście Stepnica podniosła się znacznie w przeciągu ostatnich 6 miesięcy. W miesiącu Października, średnia cena za m² wyniosła 24 zł. W następnym miesiącu cena za m² znacznie wzrosła do 78,1 zł. Cena w następujących dwóch miesiącach (Grudnia, Stycznia) spadła znacznie o 53 % w odniesieniu do poprzednich dwóch miesięcy. Odnotowano znaczny spadek ceny za m² o 73 % w ostatnich dwóch miesiącach w prównaniu do średniej ceny w ostatnich czterech miesiącach. Obliczono to po porównaniu pierwszych czterech miesięcy kiedy cena za m² wahała się między 39,05 zł a 28,5 zł w miesiącach Lutego i Marca.

Średnia cena

W odniesieniu do ceny w mieście Stepnica (miejscowość), odnotowano znaczny wzrost w przeciągu 6 miesięcy. Średnia cena w pierwszym przykładowym miesiącu (Października) wyniosła 2 219 zł. W miesiącu Listopada odnotowano znaczny wzrost cen sięgających 3 905 zł. W przeciągu dwóch kolejnych miesięcy (Grudnia, Stycznia) odnotowano znaczny spadek średniej ceny o 66% w odniesieniu do poprzednich dwóch miesięcy. W oparciu o analizę pierwszych czterech cen i ostatnich dwóch miesięcy, średnia cena znacznie wzrosła o 213 % w przeciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Średnie ceny pokoi

Wykres pokazujący średnią cenę dla pokoi pokazuje, że nieruchomości w najkorzystniejszych cenach są wyposażone w 1 pokój. Ich ceny są o 88 % korzystniejsze od średniej ceny wynoszącej 1 182 zł w mieście Stepnica. W oparciu o wartości pokoi, nieruchomości w najkorzystniejszych cenach są wyposażone w 1 pokój. Ich ceny są korzystniejsze o 88 % od średnich cen wymienionych wyżej.

Ceny wg rodzaju nieruchomości

Wg średniej ceny za typ nieruchomości w mieście Stepnica, w cenie 1 182 zł jest 88 % tańsze od średniej ceny (9 586 zł) w tym mieście.

Dane wykresu
Średnia cena marca
Średnie ceny m² marca
Liczba nieruchomości w Stepnica
Liczba nieruchomości w woj. Zachodniopomorskie
9 586 zł
54 zł
40
49 122
** Dane przedstawione na wykresach jako 0 wynikają z tego, że nie ma wystarczającej próby do uzyskania wiarygodnych danych.