Ceny nieruchomości: wynajem w Szczecin (Zachodniopomorskie)

Ceny wynajmu nieruchomości: Szczecin, Zachodniopomorskie ledwo się zmieniły w przeciągu ostatnich miesięcy. Nie odnotowano prawie żadnych zmian w cenach nieruchomości na wynajem w tym mieście.

5 726,83 zł
Średnia cena ostatnie 6 miesięcy
34,35 zł
Cena/m² ostatnie 6 miesięcy
Średnie ceny m2

Cena za m² w mieście Szczecin ledwo się zmieniła w ostatnich 6 miesiącach. W miesiącu Sierpnia, średnia cena za m² wyniosła 33,25 zł. W miesiącu Września cena prawie wcale się nie zmieniła , gdyż wyniosła 33,84 zł za m². W następujących dwóch miesiącach cena za m² praktycznie się nie zmieniła, wahając się między 33,54 zł a 34,18 zł za m². Cena za m² prawie się nie zmieniła w ostatnich dwóch miesiącach w prównaniu do średniej ceny w ostatnich czterech miesiącach wahając się między 33,86 zł a 35,33 zł w miesiącach Grudnia i Stycznia.

Średnia cena

W odniesieniu do ceny w mieście Szczecin (miejscowość), odnotowano znaczny spadek w przeciągu 6 miesięcy. Średnia cena za Sierpnia wynosi 7 875 zł. W przeciągu miesiąca Września odnotowano nieznaczny spadek ceny do 7 067 zł. W przeciągu dwóch kolejnych miesięcy (Października, Listopada) odnotowano znaczny spadek średniej ceny o 70% w odniesieniu do poprzednich dwóch miesięcy. W przeciągu dwóch kolejnych miesięcy odnotowano znaczny spadek ceny w odniesieniu do poprzednich 4 miesięcy. Ściślej mówiąc, cena spadła z 6 351,75 zł do 4 477 zł, co daje 70 % spadek.

Średnie ceny pokoi

Wykres pokazujący średnią cenę dla pokoi pokazuje, że nieruchomości w najkorzystniejszych cenach są wyposażone w 1 pokój. Ich ceny są o 0 % korzystniejsze od średniej ceny wynoszącej 4 613 zł w mieście Szczecin. W oparciu o wartości pokoi, nieruchomości w najkorzystniejszych cenach są wyposażone w 1 pokój. Ich ceny są korzystniejsze o 0 % od średnich cen wymienionych wyżej.

W odniesieniu do średniej ceny za m², nieruchomości wyposażone w 1 pokój są o 0 % korzystniejsze od średniej ceny !PRECIO2! / m² w mieście Szczecin. Nieruchomości w najkorzystniejszych cenach w odniesieniu do pokoi / m² są wyposażone w 1 pokój. Ich ceny są o 0 % korzystniejsze od średniej wartości podanej wyżej.

Ceny wg rodzaju nieruchomości

W odniesieniu do średniej ceny nieruchomości w mieście Szczecin można zauważyć, że najkorzystniejszy rodzaj nieruchomości to Mieszkanie w wysokości 4 613 zł. Cena jest o 0 % niższa od średniej ceny nieruchomości. "Mieszkanie" jest w najkorzystniejszej cenie. Cena ta jest o 0 % korzystniejsza od średniej ceny wymienionej wyżej.

Wg średniej ceny za m² w regionie, najkorzystniejszy typ nieruchomości to Mieszkanie w cenie 36,66 zł / m². Mieszkanie w średniej w cenie 36,66 zł / m² jest najkorzystniejszym typem nieruchomości skierowanym do mniej zamożnych miast.

Dane wykresu
Średnia cena stycznia
Średnie ceny m² stycznia
Liczba nieruchomości w Szczecin
Liczba nieruchomości w woj. Zachodniopomorskie
4 613 zł
36,66 zł
71 554
87 760
** Dane przedstawione na wykresach jako 0 wynikają z tego, że nie ma wystarczającej próby do uzyskania wiarygodnych danych.
Mieszkanie, Szczecin Północ Warszewo, Panoramiczna, Osiedle Panoramika, 4 d37
 6
Mieszkanie, Szczecin Północ Warszewo, Panoramiczna, Osiedle Panoramika, 4 d37
Sprawdź
Szczecin, Zachodniopomorskie - Na Sprzedaż - Mieszkanie - 51 m²
Osiedle panoramika, 4_d37, sprzedam mieszkanie, szczecin północ (warszewo... Z rekreacyjną częścią szczecina. Plac rodła, jasne błonia, las arkoński, jezioro głębokie...
Komercyjne Hotele I Pensjonaty Na Sprzedaż, Szczecin, Podjuchy
 17
Komercyjne Hotele I Pensjonaty Na Sprzedaż, Szczecin, Podjuchy
8 500 000 zł
Szczecin, Zachodniopomorskie - Na Sprzedaż - Pensjonat - 1 700 m²
Położonego w szczecinie przedmiotem sprzedaży jest nowy obiekt o charakterze hotelowo - pensjonatowej położony w szczecinie dzielnicy podjuchy - 8 km od centrum miasta - w bezpośrednim...
Działka Na Sprzedaż, Szczecin
 1
Działka Na Sprzedaż, Szczecin
750 000 zł
Szczecin, Zachodniopomorskie - Na Sprzedaż - Działka - 3 000 m²
Bardzo dobra lokalizacja w lewobrzeżnej części szczecina. Teren idealnie nadaje...
Mieszkanie Na Sprzedaż, Szczecin, Pomorzany, Milczańska
 10
Mieszkanie Na Sprzedaż, Szczecin, Pomorzany, Milczańska
214 000 zł224 000 zł
Szczecin, Zachodniopomorskie - Na Sprzedaż - Mieszkanie - 31 m² - 1 pokój
Jasne mieszkanie na czwartym piętrze w bloku mieszkalnym w szczecinie, w dzielnicy... Tramwajowe, linie autobusowe miejskie. Odległość od centrum szczecina...
Mieszkanie Na Sprzedaż, Szczecin, Ku Słońcu
 8
Mieszkanie Na Sprzedaż, Szczecin, Ku Słońcu
165 000 zł
Szczecin, Zachodniopomorskie - Na Sprzedaż - Mieszkanie - 26 m² - 1 pokój
Kawalerka, szczecin ul. Ku słońcu. Mieszkanie 1 pokojowe o pow. 25,5 m2 składające... Z najlepiej skomunikowanych osiedli w szczecinie. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują...