Ceny nieruchomości: wynajem w Złotniki Kujawskie (Kujawsko-pomorskie)

Ceny wynajmu nieruchomości: Złotniki Kujawskie, Kujawsko-pomorskie znacznie wzrosły w przeciągu ostatnich miesięcy. Odnotowano silny wzrost cen nieruchomości na wynajem w tym mieście.

1 926 zł
Średnia cena ostatnie 6 miesięcy
11,33 zł
Cena/m² ostatnie 6 miesięcy
Średnie ceny m2

Cena za m² w mieście Złotniki Kujawskie podniosła się znacznie w przeciągu ostatnich 6 miesięcy. W miesiącu Marca, średnia cena za m² wyniosła 10 zł. W następnym miesiącu cena za m² znacznie wzrosła do 17 zł. Cena w następujących dwóch miesiącach (Maja, Czerwca) spadła znacznie o 67 % w odniesieniu do poprzednich dwóch miesięcy. Cena za m² prawie się nie zmieniła w ostatnich dwóch miesiącach w prównaniu do średniej ceny w ostatnich czterech miesiącach wahając się między 11,25 zł a 11,5 zł w miesiącach Lipca i Sierpnia.

Średnia cena

W odniesieniu do ceny w mieście Złotniki Kujawskie (miejscowość), odnotowano wzrost w przeciągu 6 miesięcy. Średnia cena w pierwszym przykładowym miesiącu (Marca) wyniosła 1 817 zł. W miesiącu Kwietnia odnotowano znaczny wzrost cen sięgających 2 424 zł. W przeciągu dwóch kolejnych miesięcy (Maja, Czerwca) odnotowano znaczny spadek średniej ceny o 82% w odniesieniu do poprzednich dwóch miesięcy. W przeciągu dwóch kolejnych miesięcy średnia cena prawie się nie zmieniła w odniesieniu do poprzednich wartości wahających się między 1 930,75 zł a 1 916,5 zł w miesiącach Lipca i Sierpnia.

Średnie ceny pokoi

Wykres pokazujący średnią cenę dla pokoi pokazuje, że najdroższe nieruchomości są wyposażone w 1 pokój. Ich ceny są o 24 % wyższe od średniej ceny wynoszącej 2 093 zł w mieście Złotniki Kujawskie. W oparciu o wartości pokoi, najdroższe nieruchomości są wyposażone w 1 pokój. Ich ceny są wyższe o 24 % od średnich cen wymienionych wyżej.

Ceny wg rodzaju nieruchomości

Wg średniej ceny za typ nieruchomości w mieście Złotniki Kujawskie, w cenie 2 093 zł jest 24 % droższe od średniej ceny (1 692 zł) w tym mieście.

Dane wykresu
Średnia cena sierpnia
Średnie ceny m² sierpnia
Liczba nieruchomości w Złotniki Kujawskie
Liczba nieruchomości w woj. Kujawsko-pomorskie
1 692 zł
10 zł
18
49 912
** Dane przedstawione na wykresach jako 0 wynikają z tego, że nie ma wystarczającej próby do uzyskania wiarygodnych danych.