Ceny nieruchomości: wynajem w Złotniki Kujawskie (Kujawsko-pomorskie)

Ceny wynajmu nieruchomości: Złotniki Kujawskie, Kujawsko-pomorskie nieznacznie wzrosły w przeciągu ostatnich miesięcy. Odnotowano wzrost ceny nieruchomości na wynajem w tym mieście.

1 928,67 zł
Średnia cena ostatnie 6 miesięcy
12,5 zł
Cena/m² ostatnie 6 miesięcy
Średnie ceny m2

Cena za m² w mieście Złotniki Kujawskie podniosła się w przeciągu ostatnich 6 miesięcy. W miesiącu Sierpnia, średnia cena za m² wyniosła 12 zł. W następnych miesiącach cena za m² spadła do 11 zł. Cena w następujących dwóch miesiącach (Października, Listopada) odniosła znaczny wzrost o 126 %. Cena za m² spadła o 88 % w ostatnich dwóch miesiącach w prównaniu do średniej ceny w ostatnich czterech miesiącach. Obliczono to po porównaniu pierwszych czterech miesięcy kiedy cena za m² wahała się między 13 zł a 11,5 zł w miesiącach Grudnia i Stycznia.

Średnia cena

W odniesieniu do ceny w mieście Złotniki Kujawskie (miejscowość), odnotowano znaczny wzrost w przeciągu 6 miesięcy. Cena wynajmu w miesiącu Sierpnia wyniosła 1 696 zł, odnosząc wzrost w Września do 1 819 zł. W przeciągu dwóch kolejnych miesięcy (Października, Listopada) odnotowano znaczny wzrost o 117% w odniesieniu do dwóch poprzednich miesięcy. W przeciągu dwóch kolejnych miesięcy średnia cena prawie się nie zmieniła w odniesieniu do poprzednich wartości wahających się między 1 909 zł a 1 968 zł w miesiącach Grudnia i Stycznia.

Średnie ceny pokoi

Wykres pokazujący średnią cenę dla pokoi pokazuje, że nieruchomości w najkorzystniejszych cenach są wyposażone w 1 pokój. Ich ceny są o 1 % korzystniejsze od średniej ceny wynoszącej 2 114 zł w mieście Złotniki Kujawskie. W oparciu o wartości pokoi, nieruchomości w najkorzystniejszych cenach są wyposażone w 1 pokój. Ich ceny są korzystniejsze o 1 % od średnich cen wymienionych wyżej.

W odniesieniu do średniej ceny za m², nieruchomości wyposażone w 1 pokój są o 71 % korzystniejsze od średniej ceny !PRECIO2! / m² w mieście Złotniki Kujawskie. Nieruchomości w najkorzystniejszych cenach w odniesieniu do pokoi / m² są wyposażone w 1 pokój. Ich ceny są o 71 % korzystniejsze od średniej wartości podanej wyżej.

Ceny wg rodzaju nieruchomości

Wykres średniej ceny wynajmu pokazuje, że jest najkorzystniejszym typem nieruchomości. W tym przypadku cena 2 144 zł jest o 20 % niższa od średniej ceny w mieście Złotniki Kujawskie. Działka jest drugim najkorzystniejszym typem nieruchomości. Typ nieruchomości w najkorzystniejszej cenie to "Działka" a zaraz po nim "". Jego cena 1 708 zł jest o 1 % bardziej korzystna od średniej ceny.

Wg średniej ceny za m² w regionie, najkorzystniejszy typ nieruchomości to Działka w cenie 4 zł / m². Działka w średniej w cenie 4 zł / m² jest najkorzystniejszym typem nieruchomości skierowanym do mniej zamożnych miast.

Dane wykresu
Średnia cena stycznia
Średnie ceny m² stycznia
Liczba nieruchomości w Złotniki Kujawskie
Liczba nieruchomości w woj. Kujawsko-pomorskie
2 144 zł
14 zł
28
48 618
** Dane przedstawione na wykresach jako 0 wynikają z tego, że nie ma wystarczającej próby do uzyskania wiarygodnych danych.
Działka Budowlana Na Sprzedaż Bezpośrednio
 1
Działka Budowlana Na Sprzedaż Bezpośrednio
35 000 zł
Złotniki Kujawskie, Kujawsko-pomorskie - Na Sprzedaż - Działka - 500 m²
Polecamy państwu działkę budowlaną położona w gminie złotniki kujawskie. Działka w kształcie zbliżonym do kwadratu o powierzchni 500 m2. Dojazd do działki drogą asfaltową...
Działka Rolna Na Sprzedaż Bezpośrednio
 4
Działka Rolna Na Sprzedaż Bezpośrednio
75 000 zł
Złotniki Kujawskie, Kujawsko-pomorskie - Na Sprzedaż - Działka - 18 700 m²
Sprzedam 1,87 ha łąki w palczynie gm. Złotniki kujawskie. łąka w dobrej kulturze rolnej jest koszona co roku. Działka w jednym kawału w kształcie prostokąta. Klasy...
Dombliźniak Na Sprzedaż Bezpośrednio
 15
Dombliźniak Na Sprzedaż Bezpośrednio
360 000 zł
Złotniki Kujawskie, Kujawsko-pomorskie - Na Sprzedaż - Segment - 147 m² - 4 pokoje - 1 łazienka
Złotniki kujawskie! Atrakcyjna lokalizacja! Dom dla dwóch rodzin! Oferujemy państwu na sprzedaż dom piętrowy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 147m2 usytuowany...
Nowe Dom Na Sprzedaż Bezpośrednio
 13
Nowe Dom Na Sprzedaż Bezpośrednio
246 900 zł
Złotniki Kujawskie, Kujawsko-pomorskie - Na Sprzedaż - Dom - 178 m² - 4 pokoje - 1 łazienka
Dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym wraz z działką na sprzedaż. Położenie: dziemionna - krążkowo, gmina złotniki kujawskie, powiat inowrocławski, województwo...
Hotel Na Sprzedaż Bezpośrednio
 19
Hotel Na Sprzedaż Bezpośrednio
450 000 zł
Złotniki Kujawskie, Kujawsko-pomorskie - Na Sprzedaż - Lokal - 232 m²
Dom o powierzchni 150m 2 z poddaszem użytkowym w złotnikach kujawskich. Działka o pow.1783m 2.Na terenie nieruchomości dodatkowo parterowy budynek o pow.82m 2...