Ceny nieruchomości: wynajem w Złotniki Kujawskie (Kujawsko-pomorskie)

Ceny wynajmu nieruchomości: Złotniki Kujawskie, Kujawsko-pomorskie nieznacznie wzrosły w przeciągu ostatnich miesięcy. Odnotowano wzrost ceny nieruchomości na wynajem w tym mieście.

1 929,83 zł
Średnia cena ostatnie 6 miesięcy
13 zł
Cena/m² ostatnie 6 miesięcy
Średnie ceny m2

Cena za m² w mieście Złotniki Kujawskie podniosła się w przeciągu ostatnich 6 miesięcy. W miesiącu Maja, średnia cena za m² wyniosła 12 zł. W następnych miesiącach cena za m² znacznie spadła do 10 zł. Cena w następujących dwóch miesiącach (Lipca, Sierpnia) odniosła znaczny wzrost o 123 %. Cena za m² obniżyła się o 118 % w ostatnich dwóch miesiącach w porównaniu do średniej ceny w poprzednich 4 miesiącach. Wartość otrzymano po porównaniu pierwszych 4 miesięcy, podczas których cena za m² wahała się między 12,25 zł a 14,5 zł w miesiącach Września i Października.

Średnia cena

W odniesieniu do ceny w mieście Złotniki Kujawskie (miejscowość), odnotowano znaczny wzrost w przeciągu 6 miesięcy. Cena wynajmu w miesiącu Maja wyniosła 1 696 zł, odnosząc wzrost w Czerwca do 1 794 zł. W przeciągu dwóch kolejnych miesięcy (Lipca, Sierpnia) odnotowano średni wzrost między 1 745 zł a 1 921,5 zł. W oparciu o analizę pierwszych czterech cen i ostatnich dwóch miesięcy, średnia cena znacznie wzrosła o 116 % w przeciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Średnie ceny pokoi

Wykres pokazujący średnią cenę dla pokoi pokazuje, że nieruchomości w najkorzystniejszych cenach są wyposażone w 1 pokój. Ich ceny są o 13 % korzystniejsze od średniej ceny wynoszącej 2 123 zł w mieście Złotniki Kujawskie. W oparciu o wartości pokoi, nieruchomości w najkorzystniejszych cenach są wyposażone w 1 pokój. Ich ceny są korzystniejsze o 13 % od średnich cen wymienionych wyżej.

W odniesieniu do średniej ceny za m², nieruchomości wyposażone w 1 pokój są o 61 % korzystniejsze od średniej ceny !PRECIO2! / m² w mieście Złotniki Kujawskie. Nieruchomości w najkorzystniejszych cenach w odniesieniu do pokoi / m² są wyposażone w 1 pokój. Ich ceny są o 61 % korzystniejsze od średniej wartości podanej wyżej.

Ceny wg rodzaju nieruchomości

Wykres średniej ceny wynajmu pokazuje, że Lokal jest najkorzystniejszym typem nieruchomości. W tym przypadku cena 2 427 zł jest o 29 % niższa od średniej ceny w mieście Złotniki Kujawskie. Działka jest drugim najkorzystniejszym typem nieruchomości. Typ nieruchomości w najkorzystniejszej cenie to "Działka" a zaraz po nim "Lokal". Jego cena 1 714 zł jest o 13 % bardziej korzystna od średniej ceny.

Wg średniej ceny za m², najkorzystniejszy typ nieruchomości to Lokal w cenie 3 zł / m², a zaraz po nim Działka w cenie 7 zł / m². Działka jest typem nieruchomości w najkorzystniejszej cenie 7 zł / m², a zaraz po nim Lokal w cenie ok. 3 zł / m².

Dane wykresu
Średnia cena października
Średnie ceny m² października
Liczba nieruchomości w Złotniki Kujawskie
Liczba nieruchomości w woj. Kujawsko-pomorskie
2 427 zł
18 zł
34
49 448
** Dane przedstawione na wykresach jako 0 wynikają z tego, że nie ma wystarczającej próby do uzyskania wiarygodnych danych.