Ceny nieruchomości: wynajem w Zbiczno (Kujawsko-pomorskie)

Ceny wynajmu nieruchomości: Zbiczno, Kujawsko-pomorskie znacznie wzrosły w przeciągu ostatnich miesięcy. Odnotowano silny wzrost cen nieruchomości na wynajem w tym mieście.

3 192 zł
Średnia cena ostatnie 6 miesięcy
2,33 zł
Cena/m² ostatnie 6 miesięcy
Średnie ceny m2

Cena za m² w mieście Zbiczno podniosła się znacznie w przeciągu ostatnich 6 miesięcy. W miesiącu Sierpnia, średnia cena za m² wyniosła 2 zł. W miesiącu Września cena prawie wcale się nie zmieniła , gdyż wyniosła 2 zł za m². W następujących dwóch miesiącach cena za m² praktycznie się nie zmieniła, wahając się między 2 zł a 2 zł za m². Cena za m² obniżyła się o 150 % w ostatnich dwóch miesiącach w porównaniu do średniej ceny w poprzednich 4 miesiącach. Wartość otrzymano po porównaniu pierwszych 4 miesięcy, podczas których cena za m² wahała się między 2 zł a 3 zł w miesiącach Grudnia i Stycznia.

Średnia cena

W odniesieniu do ceny w mieście Zbiczno (miejscowość), odnotowano wzrost w przeciągu 6 miesięcy. W pierwszym przykładowym miesiącu (Sierpnia), średnia cena wyniosła 2 898 zł. W miesiącu Września cena utrzymała się na poziomie 2 898 zł. lejnych dwóch miesiącach nie odnotowano prawie żadnej zmiany średniej ceny w odniesieniu do poprzednich dwóch miesięcy, wahając się między 2 898 zł a 2 898 zł. W oparciu o analizę pierwszych czterech cen i ostatnich dwóch miesięcy, średnia cena znacznie wzrosła o 130 % w przeciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Średnie ceny pokoi

Wykres średniej ceny dla pokoi pokazuje, że nieruchomości w najkorzystniejszych cenach są wyposażone w 2 pokoi. Ich ceny są o 1 % korzystniejsze od średniej ceny wynoszącej 3 780 zł w mieście Zbiczno. Nieruchomości o najniższej średniej cenie mają 1 pokój. Ich cena jest o 1 % korzystniejsza od średniej ceny. Poza tym mamy nieruchomości, w których są 2 pokoi za 3 740 zł.

Ceny wg rodzaju nieruchomości

Wg średniej ceny za typ nieruchomości w mieście Zbiczno, w cenie 3 740 zł jest 1 % tańsze od średniej ceny (3 780 zł) w tym mieście.

Dane wykresu
Średnia cena stycznia
Średnie ceny m² stycznia
Liczba nieruchomości w Zbiczno
Liczba nieruchomości w woj. Kujawsko-pomorskie
3 780 zł
3 zł
0
48 618
** Dane przedstawione na wykresach jako 0 wynikają z tego, że nie ma wystarczającej próby do uzyskania wiarygodnych danych.