Ceny nieruchomości: wynajem w Zielonki (Małopolskie)

Ceny wynajmu nieruchomości: Zielonki, Małopolskie ledwo się zmieniły w przeciągu ostatnich miesięcy. Nie odnotowano prawie żadnych zmian w cenach nieruchomości na wynajem w tym mieście.

4 694 zł
Średnia cena ostatnie 6 miesięcy
28,14 zł
Cena/m² ostatnie 6 miesięcy
Średnie ceny m2

Cena za m² w mieście Zielonki ledwo się zmieniła w ostatnich 6 miesiącach. W miesiącu Maja, średnia cena za m² wyniosła 28,28 zł. W miesiącu Czerwca cena prawie wcale się nie zmieniła , gdyż wyniosła 27,62 zł za m². W następujących dwóch miesiącach cena za m² praktycznie się nie zmieniła, wahając się między 27,95 zł a 27,92 zł za m². Cena za m² prawie się nie zmieniła w ostatnich dwóch miesiącach w prównaniu do średniej ceny w ostatnich czterech miesiącach wahając się między 27,93 zł a 28,55 zł w miesiącach Września i Października.

Średnia cena

W odniesieniu do ceny w mieście Zielonki (miejscowość), odnotowano wzrost w przeciągu 6 miesięcy. Cena wynajmu w miesiącu Maja wyniosła 4 200 zł, odnosząc wzrost w Czerwca do 4 748 zł. lejnych dwóch miesiącach nie odnotowano prawie żadnej zmiany średniej ceny w odniesieniu do poprzednich dwóch miesięcy, wahając się między 4 474 zł a 4 688,5 zł. W oparciu o analizę pierwszych czterech cen i ostatnich dwóch miesięcy, średnia cena wzrosła o 107 % w przeciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Średnie ceny pokoi

Wykres pokazujący średnią cenę dla pokoi pokazuje, że nieruchomości w najkorzystniejszych cenach są wyposażone w 1 pokój. Ich ceny są o 0 % korzystniejsze od średniej ceny wynoszącej 4 716 zł w mieście Zielonki. W oparciu o wartości pokoi, nieruchomości w najkorzystniejszych cenach są wyposażone w 1 pokój. Ich ceny są korzystniejsze o 0 % od średnich cen wymienionych wyżej.

W odniesieniu do średniej ceny za m², nieruchomości wyposażone w 1 pokój są o 0 % korzystniejsze od średniej ceny !PRECIO2! / m² w mieście Zielonki. Nieruchomości w najkorzystniejszych cenach w odniesieniu do pokoi / m² są wyposażone w 1 pokój. Ich ceny są o 0 % korzystniejsze od średniej wartości podanej wyżej.

Ceny wg rodzaju nieruchomości

W odniesieniu do średniej ceny nieruchomości w mieście Zielonki można zauważyć, że najkorzystniejszy rodzaj nieruchomości to Mieszkanie w wysokości 4 716 zł. Cena jest o 0 % niższa od średniej ceny nieruchomości. "Mieszkanie" jest w najkorzystniejszej cenie. Cena ta jest o 0 % korzystniejsza od średniej ceny wymienionej wyżej.

Wg średniej ceny za m² w regionie, najkorzystniejszy typ nieruchomości to Mieszkanie w cenie 28,52 zł / m². Mieszkanie w średniej w cenie 28,52 zł / m² jest najkorzystniejszym typem nieruchomości skierowanym do mniej zamożnych miast.

Dane wykresu
Średnia cena października
Średnie ceny m² października
Liczba nieruchomości w Zielonki
Liczba nieruchomości w woj. Małopolskie
4 716 zł
28,52 zł
2 028
315 342
** Dane przedstawione na wykresach jako 0 wynikają z tego, że nie ma wystarczającej próby do uzyskania wiarygodnych danych.
Nowe Mieszkanie Na Sprzedaż Bezpośrednio
 6
Nowe Mieszkanie Na Sprzedaż Bezpośrednio
385 320 zł
Zielonki, Małopolskie - Na Sprzedaż - Mieszkanie - 64 m² - 3 pokoje - 1 łazienka
Kraków, zielonki rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe o pow. 64,22m2, składające się z pokoju dziennego wraz z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki z wc...
Nowe Mieszkanie Na Sprzedaż Bezpośrednio
 6
Nowe Mieszkanie Na Sprzedaż Bezpośrednio
449 616 zł
Zielonki, Małopolskie - Na Sprzedaż - Mieszkanie - 78 m² - 3 pokoje - 1 łazienka
Kraków, zielonki rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe o pow. 78,88m2, składające się z pokoju dziennego wraz z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki z wc...
Dom Na Sprzedaż Bezpośrednio
 16
Dom Na Sprzedaż Bezpośrednio
3 690 000 zł
Zielonki, Małopolskie - Na Sprzedaż - Dom - 558 m² - 7 pokoi - 3 łazienki
Tylko u nas! Private house brokers ma przyjemność zaprezentować ofertę fantastycznego domu zlokalizowanego w podkrakowskich zielonkach. Lokalizacja: dom zlokalizowany...
Dom Na Sprzedaż Bezpośrednio
 15
Dom Na Sprzedaż Bezpośrednio
3 690 000 zł
Zielonki, Małopolskie - Na Sprzedaż - Dom - 558 m² - 7 pokoi - 5 łazienki
Tylko u nas! Nowodworski estates ma przyjemność zaprezentować ofertę fantastycznego domu zlokalizowanego w podkrakowskich zielonkach. Lokalizacja: dom zlokalizowany...
Nowe Mieszkanie Na Sprzedaż Bezpośrednio
 4
Nowe Mieszkanie Na Sprzedaż Bezpośrednio
449 790 zł
Zielonki, Małopolskie - Na Sprzedaż - Mieszkanie - 82 m² - 3 pokoje - 1 łazienka
Kraków, zielonki rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe o pow. 81,78m2, składające się z pokoju dziennego wraz z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki z wc...