Ceny nieruchomości: wynajem w Lipno (Kujawsko-pomorskie)

Ceny wynajmu nieruchomości: Lipno, Kujawsko-pomorskie znacznie spadły w przeciągu ostatnich miesięcy. Odnotowano silny spadek cen nieruchomości na wynajem w tym mieście.

1 404,5 zł
Średnia cena ostatnie 6 miesięcy
21,14 zł
Cena/m² ostatnie 6 miesięcy
Średnie ceny m2

Cena za m² w mieście Lipno odniosła mocny spadek w przeciągu ostatnich 6 miesięcy. W miesiącu Lipca, średnia cena za m² wyniosła 25,47 zł. W następnych miesiącach cena za m² spadła do 23,36 zł. Cena w następujących dwóch miesiącach (Września, Października) spadła znacznie o 80 % w odniesieniu do poprzednich dwóch miesięcy. Cena za m² spadła o 89 % w ostatnich dwóch miesiącach w prównaniu do średniej ceny w ostatnich czterech miesiącach. Obliczono to po porównaniu pierwszych czterech miesięcy kiedy cena za m² wahała się między 21,96 zł a 19,5 zł w miesiącach Listopada i Grudnia.

Średnia cena

W odniesieniu do ceny w mieście Lipno (miejscowość), nie zanotowano prawie żadnych zmian w przeciągu 6 miesięcy. Średnia cena za Lipca wynosi 1 419 zł. W przeciągu miesiąca Sierpnia odnotowano nieznaczny spadek ceny do 1 294 zł. W przeciągu dwóch kolejnych miesięcy (Września, Października) średnia cena spadła o 95% w odniesieniu do poprzednich dwóch miesięcy. W oparciu o analizę pierwszych czterech cen i ostatnich dwóch miesięcy, średnia cena znacznie wzrosła o 119 % w przeciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Średnie ceny pokoi

Wykres pokazujący średnią cenę dla pokoi pokazuje, że najdroższe nieruchomości są wyposażone w 1 pokój. Ich ceny są o 54 % wyższe od średniej ceny wynoszącej 1 707 zł w mieście Lipno. W oparciu o wartości pokoi, najdroższe nieruchomości są wyposażone w 1 pokój. Ich ceny są wyższe o 54 % od średnich cen wymienionych wyżej.

W odniesieniu do średniej ceny za m², nieruchomości wyposażone w 1 pokój są o 5 % droższe od średniej ceny !PRECIO2! / m² w mieście Lipno. Nieruchomości w najwyższych cenach w odniesieniu do pokoi / m² są wyposażone w 1 pokój. Ich ceny są o 5 % wyższe od średniej wartości podanej wyżej.

Ceny wg rodzaju nieruchomości

Wykres średniej ceny wynajmu pokazuje, że Dom jest najdroższym typem nieruchomości. W tym przypadku cena 1 111 zł jest o 54 % wyższa od średniej ceny w mieście Lipno. Mieszkanie jest drugim najdroższym typem nieruchomości. Najdroższy typ nieruchomości to "Lokal" a zaraz po nim "Mieszkanie". Jego cena 1 827 zł jest o 93 % wyższa od średniej ceny.

Wg średniej ceny za m², najkorzystniejszy typ nieruchomości to Lokal w cenie 16 zł / m², a zaraz po nim Mieszkanie w cenie 19 zł / m². Dom jest najdroższym typem nieruchomości w cenie 21 zł / m², a zaraz po nim Mieszkanie w cenie ok. 19 zł / m².

Dane wykresu
Średnia cena grudnia
Średnie ceny m² grudnia
Liczba nieruchomości w Lipno
Liczba nieruchomości w woj. Kujawsko-pomorskie
1 111 zł
20 zł
76
50 716
** Dane przedstawione na wykresach jako 0 wynikają z tego, że nie ma wystarczającej próby do uzyskania wiarygodnych danych.