Ceny nieruchomości: wynajem w Lipno (Kujawsko-pomorskie)

Ceny wynajmu nieruchomości: Lipno, Kujawsko-pomorskie nieznacznie wzrosły w przeciągu ostatnich miesięcy. Odnotowano wzrost ceny nieruchomości na wynajem w tym mieście.

1 405,33 zł
Średnia cena ostatnie 6 miesięcy
21,41 zł
Cena/m² ostatnie 6 miesięcy
Średnie ceny m2

Cena za m² w mieście Lipno podniosła się w przeciągu ostatnich 6 miesięcy. W miesiącu Maja, średnia cena za m² wyniosła 20 zł. W miesiącu Czerwca cena prawie wcale się nie zmieniła , gdyż wyniosła 20,64 zł za m². Cena w następujących dwóch miesiącach (Lipca, Sierpnia) odniosła znaczny wzrost o 120 %. Cena za m² spadła o 87 % w ostatnich dwóch miesiącach w prównaniu do średniej ceny w ostatnich czterech miesiącach. Obliczono to po porównaniu pierwszych czterech miesięcy kiedy cena za m² wahała się między 22,37 zł a 19,5 zł w miesiącach Września i Października.

Średnia cena

W odniesieniu do ceny w mieście Lipno (miejscowość), odnotowano znaczny spadek w przeciągu 6 miesięcy. Średnia cena za Maja wynosi 2 030 zł. W przeciągu miesiąca Czerwca odnotowano znaczny spadek ceny do 1 113 zł. W przeciągu dwóch kolejnych miesięcy (Lipca, Sierpnia) średnia cena spadła o 86% w odniesieniu do poprzednich dwóch miesięcy. W przeciągu dwóch kolejnych miesięcy odnotowano spadek ceny w odniesieniu do poprzednich miesięcy. Ściślej mówiąc, cena spadła o 88 %, z 1 464 zł do 1 288 zł w miesiącach Września i Października.

Średnie ceny pokoi

Wykres pokazujący średnią cenę dla pokoi pokazuje, że najdroższe nieruchomości są wyposażone w 1 pokój. Ich ceny są o 83 % wyższe od średniej ceny wynoszącej 1 831 zł w mieście Lipno. W oparciu o wartości pokoi, najdroższe nieruchomości są wyposażone w 1 pokój. Ich ceny są wyższe o 83 % od średnich cen wymienionych wyżej.

W odniesieniu do średniej ceny za m², nieruchomości wyposażone w 1 pokój są o 31 % droższe od średniej ceny !PRECIO2! / m² w mieście Lipno. Nieruchomości w najwyższych cenach w odniesieniu do pokoi / m² są wyposażone w 1 pokój. Ich ceny są o 31 % wyższe od średniej wartości podanej wyżej.

Ceny wg rodzaju nieruchomości

Wykres średniej ceny wynajmu pokazuje, że Dom jest najdroższym typem nieruchomości. W tym przypadku cena 999 zł jest o 83 % wyższa od średniej ceny w mieście Lipno. Lokal jest drugim najdroższym typem nieruchomości. Najdroższy typ nieruchomości to "Lokal" a zaraz po nim "Dom". Jego cena 1 831 zł jest o 115 % wyższa od średniej ceny.

Wg średniej ceny za m², najmniej korzystny typ nieruchomości to Lokal w cenie 18 zł / m², a zaraz po nim Dom w cenie 21 zł / m². Dom jest najdroższym typem nieruchomości w cenie 21 zł / m², a zaraz po nim Lokal w cenie ok. 18 zł / m².

Dane wykresu
Średnia cena października
Średnie ceny m² października
Liczba nieruchomości w Lipno
Liczba nieruchomości w woj. Kujawsko-pomorskie
999 zł
16 zł
80
49 448
** Dane przedstawione na wykresach jako 0 wynikają z tego, że nie ma wystarczającej próby do uzyskania wiarygodnych danych.