Ceny nieruchomości: wynajem w Lipno (Kujawsko-pomorskie)

Ceny wynajmu nieruchomości: Lipno, Kujawsko-pomorskie obniżyły się nieznacznie w przeciągu ostatnich miesięcy. Odnotowano spadek ceny nieruchomości na wynajem w tym mieście.

1 161,83 zł
Średnia cena ostatnie 6 miesięcy
22,74 zł
Cena/m² ostatnie 6 miesięcy
Średnie ceny m2

Cena za m² w mieście Lipno spadła w przeciągu ostatnich 6 miesięcy. W miesiącu Stycznia, średnia cena za m² wyniosła 25 zł. W następnych miesiącach cena za m² spadła do 23 zł. Cena w następujących dwóch miesiącach (Marca, Kwietnia) spadła znacznie o 77 % w odniesieniu do poprzednich dwóch miesięcy. Cena za m² obniżyła się o 121 % w ostatnich dwóch miesiącach w porównaniu do średniej ceny w poprzednich 4 miesiącach. Wartość otrzymano po porównaniu pierwszych 4 miesięcy, podczas których cena za m² wahała się między 21,25 zł a 25,7 zł w miesiącach Maja i Czerwca.

Średnia cena

W odniesieniu do ceny w mieście Lipno (miejscowość), odnotowano znaczny spadek w przeciągu 6 miesięcy. Średnia cena za Stycznia wynosi 1 417 zł. W przeciągu miesiąca Lutego odnotowano nieznaczny spadek ceny do 1 292 zł. W przeciągu dwóch kolejnych miesięcy (Marca, Kwietnia) średnia cena spadła o 95% w odniesieniu do poprzednich dwóch miesięcy. W przeciągu dwóch kolejnych miesięcy odnotowano znaczny spadek ceny w odniesieniu do poprzednich 4 miesięcy. Ściślej mówiąc, cena spadła z 1 320,5 zł do 844,5 zł, co daje 64 % spadek.

Średnie ceny pokoi

Wykres średniej ceny dla pokoi pokazuje, że nieruchomości w najkorzystniejszych cenach są wyposażone w 1 pokój. Ich ceny są o 20 % korzystniejsze od średniej ceny wynoszącej 879 zł w mieście Lipno. Nieruchomości o najwyższej średniej cenie mają 3 pokoi. Ich cena jest o 130 % wyższa od średniej ceny. Poza tym mamy nieruchomości, w których są 2 pokoi za 1 117 zł.

W odniesieniu do średniej ceny za m², nieruchomości wyposażone w 3 pokoi są najkorzystniejsze – ich cena wynosi 17 zł / m², ze średnią ceną 25,35 zł / m² w mieście Lipno. Nieruchomości w najwyższych średnich cenach są wyposażone w 1 pokój. Ich ceny są o 4 % wyższe od średniej ceny, a po nich nieruchomości wyposażone w 2 pokoi, w cenie 24,04 zł / m².

Ceny wg rodzaju nieruchomości

Wykres średniej ceny wynajmu pokazuje, że Grunt jest najdroższym typem nieruchomości. W tym przypadku cena 879 zł jest o 93 % wyższa od średniej ceny w mieście Lipno. Mieszkanie jest drugim najdroższym typem nieruchomości. Najdroższy typ nieruchomości to "Lokal" a zaraz po nim "Dom". Jego cena 2 021 zł jest o 142 % wyższa od średniej ceny.

Wg średniej ceny za m², najkorzystniejszy typ nieruchomości to Lokal w cenie 10 zł / m², a zaraz po nim Mieszkanie w cenie 13 zł / m². Działka jest typem nieruchomości w najkorzystniejszej cenie 18 zł / m², a zaraz po nim Dom w cenie ok. 17 zł / m².

Dane wykresu
Średnia cena czerwca
Średnie ceny m² czerwca
Liczba nieruchomości w Lipno
Liczba nieruchomości w woj. Kujawsko-pomorskie
879 zł
25,35 zł
64
47 380
** Dane przedstawione na wykresach jako 0 wynikają z tego, że nie ma wystarczającej próby do uzyskania wiarygodnych danych.
Podobne wyniki w województwie: Kujawsko-pomorskie