Ceny nieruchomości: wynajem w Pruszcz (Kujawsko-pomorskie)

Ceny wynajmu nieruchomości: Pruszcz, Kujawsko-pomorskie znacznie spadły w przeciągu ostatnich miesięcy. Odnotowano silny spadek cen nieruchomości na wynajem w tym mieście.

2 208,33 zł
Średnia cena ostatnie 6 miesięcy
50,83 zł
Cena/m² ostatnie 6 miesięcy
Średnie ceny m2

Cena za m² w mieście Pruszcz odniosła mocny spadek w przeciągu ostatnich 6 miesięcy. W miesiącu Kwietnia, średnia cena za m² wyniosła 62 zł. W następnych miesiącach cena za m² znacznie spadła do 30 zł. W następujących dwóch miesiącach cena za m² praktycznie się nie zmieniła, wahając się między 46 zł a 45,5 zł za m². Cena za m² obniżyła się o 133 % w ostatnich dwóch miesiącach w porównaniu do średniej ceny w poprzednich 4 miesiącach. Wartość otrzymano po porównaniu pierwszych 4 miesięcy, podczas których cena za m² wahała się między 45,75 zł a 61 zł w miesiącach Sierpnia i Września.

Średnia cena

W odniesieniu do ceny w mieście Pruszcz (miejscowość), odnotowano znaczny wzrost w przeciągu 6 miesięcy. Średnia cena w pierwszym przykładowym miesiącu (Kwietnia) wyniosła 1 814 zł. W miesiącu Maja odnotowano znaczny wzrost cen sięgających 3 000 zł. lejnych dwóch miesiącach nie odnotowano prawie żadnej zmiany średniej ceny w odniesieniu do poprzednich dwóch miesięcy, wahając się między 2 407 zł a 2 406 zł. W przeciągu dwóch kolejnych miesięcy odnotowano znaczny spadek ceny w odniesieniu do poprzednich 4 miesięcy. Ściślej mówiąc, cena spadła z 2 406,5 zł do 1 812 zł, co daje 75 % spadek.

Średnie ceny pokoi

Wykres pokazujący średnią cenę dla pokoi pokazuje, że nieruchomości w najkorzystniejszych cenach są wyposażone w 1 pokój. Ich ceny są o 1 % korzystniejsze od średniej ceny wynoszącej 1 798 zł w mieście Pruszcz. W oparciu o wartości pokoi, nieruchomości w najkorzystniejszych cenach są wyposażone w 1 pokój. Ich ceny są korzystniejsze o 1 % od średnich cen wymienionych wyżej.

W odniesieniu do średniej ceny za m², nieruchomości wyposażone w 1 pokój są o 11 % korzystniejsze od średniej ceny !PRECIO2! / m² w mieście Pruszcz. Nieruchomości w najkorzystniejszych cenach w odniesieniu do pokoi / m² są wyposażone w 1 pokój. Ich ceny są o 11 % korzystniejsze od średniej wartości podanej wyżej.

Ceny wg rodzaju nieruchomości

W odniesieniu do średniej ceny nieruchomości w mieście Pruszcz można zauważyć, że najkorzystniejszy rodzaj nieruchomości to Dom w wysokości 1 798 zł. Cena jest o 1 % niższa od średniej ceny nieruchomości. "Dom" jest w najkorzystniejszej cenie. Cena ta jest o 1 % korzystniejsza od średniej ceny wymienionej wyżej.

Wg średniej ceny za m² w regionie, najkorzystniejszy typ nieruchomości to Dom w cenie 54 zł / m². Dom w średniej w cenie 54 zł / m² jest najkorzystniejszym typem nieruchomości skierowanym do mniej zamożnych miast.

Dane wykresu
Średnia cena września
Średnie ceny m² września
Liczba nieruchomości w Pruszcz
Liczba nieruchomości w woj. Kujawsko-pomorskie
1 812 zł
61 zł
22
49 988
** Dane przedstawione na wykresach jako 0 wynikają z tego, że nie ma wystarczającej próby do uzyskania wiarygodnych danych.