Ceny nieruchomości: wynajem w Police (Zachodniopomorskie)

Ceny wynajmu nieruchomości: Police, Zachodniopomorskie znacznie spadły w przeciągu ostatnich miesięcy. Odnotowano silny spadek cen nieruchomości na wynajem w tym mieście.

5 764,83 zł
Średnia cena ostatnie 6 miesięcy
44,84 zł
Cena/m² ostatnie 6 miesięcy
Średnie ceny m2

Cena za m² w mieście Police odniosła mocny spadek w przeciągu ostatnich 6 miesięcy. W miesiącu Października, średnia cena za m² wyniosła 51,62 zł. W następnych miesiącach cena za m² spadła do 44,23 zł. Cena w następujących dwóch miesiącach (Grudnia, Stycznia) spadła o 91 % w odniesieniu do poprzednich dwóch miesięcy. Cena za m² spadła o 95 % w ostatnich dwóch miesiącach w prównaniu do średniej ceny w ostatnich czterech miesiącach. Obliczono to po porównaniu pierwszych czterech miesięcy kiedy cena za m² wahała się między 45,66 zł a 43,19 zł w miesiącach Lutego i Marca.

Średnia cena

W odniesieniu do ceny w mieście Police (miejscowość), odnotowano znaczny wzrost w przeciągu 6 miesięcy. W pierwszym przykładowym miesiącu (Października), średnia cena wyniosła 4 729 zł. W miesiącu Listopada cena utrzymała się na poziomie 4 918 zł. W przeciągu dwóch kolejnych miesięcy (Grudnia, Stycznia) odnotowano znaczny wzrost o 130% w odniesieniu do dwóch poprzednich miesięcy. W oparciu o analizę pierwszych czterech cen i ostatnich dwóch miesięcy, średnia cena wzrosła o 112 % w przeciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Średnie ceny pokoi

Wykres średniej ceny dla pokoi pokazuje, że nieruchomości w najkorzystniejszych cenach są wyposażone w 1 pokój. Ich ceny są o 68 % korzystniejsze od średniej ceny wynoszącej 6 207 zł w mieście Police. Nieruchomości o najwyższej średniej cenie mają 3 pokoi. Ich cena jest o 81 % wyższa od średniej ceny. Poza tym mamy nieruchomości, w których są 4 pokoi za 4 360 zł.

W odniesieniu do średniej ceny za m², nieruchomości wyposażone w 4 pokoi są najkorzystniejsze – ich cena wynosi 19 zł / m², ze średnią ceną 43,81 zł / m² w mieście Police. Nieruchomości w najwyższych średnich cenach są wyposażone w 3 pokoi. Ich ceny są o 88 % wyższe od średniej ceny, a po nich nieruchomości wyposażone w 1 pokój, w cenie 51,95 zł / m².

Ceny wg rodzaju nieruchomości

Wykres średniej ceny wynajmu pokazuje, że Dom jest najkorzystniejszym typem nieruchomości. W tym przypadku cena 6 207 zł jest o 77 % niższa od średniej ceny w mieście Police. Mieszkanie jest drugim najkorzystniejszym typem nieruchomości. Najdroższy typ nieruchomości to "Lokal" a zaraz po nim "Magazyn". Jego cena 6 172 zł jest o 4 % wyższa od średniej ceny.

Wg średniej ceny za m², najkorzystniejszy typ nieruchomości to Magazyn w cenie 9 zł / m², a zaraz po nim Lokal w cenie 15 zł / m². Dom jest typem nieruchomości w najkorzystniejszej cenie 30 zł / m², a zaraz po nim Działka w cenie ok. 25 zł / m².

Dane wykresu
Średnia cena marca
Średnie ceny m² marca
Liczba nieruchomości w Police
Liczba nieruchomości w woj. Zachodniopomorskie
6 207 zł
43,81 zł
474
49 122
** Dane przedstawione na wykresach jako 0 wynikają z tego, że nie ma wystarczającej próby do uzyskania wiarygodnych danych.